Play przygotował kolejną, atrakcyjną propozycję dla nowych klientów prepaid. Już dziś można aktywować promocyjny pakiet aż 100 GB za darmo.

Internetu nigdy dość, a w Play klienci mogą cieszyć się aż 100 dodatkowymi gigabajtami do wykorzystania na rozrywkę, naukę czy pracę. Aby otrzymać darmowy pakiet danych wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter Play na Kartę, po czym aktywować usługę „100 GB na start” w aplikacji Play24 w zakładce „Pakiety”. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 17 lutego 2021 a 30 kwietnia 2021 r.

Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które dużo korzystają z internetu i przesyłają znaczne ilości danych. Dzięki dużej paczce dodatkowych 100 GB możemy pozostać w stałym kontakcie z bliskimi, czy współpracownikami oraz swobodnie relacjonować i przeglądać informacje z mediów społecznościowych. Taki prezent od Play pozwoli również cieszyć się godzinami spędzonymi na mobilnych grach czy oglądaniu seriali bez obaw o dostęp do sieci.

W Play dostępne są trzy oferty na kartę w formule SOLO. Każda z nich oferuje nielimitowane SMS-y oraz rozmowy do wszystkich i bogate paczki danych. Solo M z 10 GB, Solo L oferuje 15 GB, zaś największy z nich to pakiet XL z 20 GB internetu.

Aplikacja Play24 to specjalne narzędzie dla klientów sieci Play, które pozwala sprawnie zarządzać swoimi usługami z poziomu smartfonu. Dzięki niej można w kilka sekund doładować swoje konto za pomocą BLIK, Google Pay, Apple Pay, przelewu bankowego lub płatności kartą. W aplikacji dostępne są również specjalne oferty, m.in. podwojone pakiety danych.

Więcej informacji o darmowym pakiecie 100 GB znajduje się na dedykowanej stronie https://play.pl/kampanie/100gb.