Już 28 czerwca widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć pierwszą polską edycję programu „40 kontra 20”. Zdjęcia do najgorętszego randkowego reality show tego lata realizowane są na Krecie. O co chodzi w programie oraz gdzie zamieszkają uczestnicy? Oto pierwsze zdjęcia z planu!

40 kontra 20 – program, który zrobił sukces

„40 kontra 20” to program, w którym nic nie jest oczywiste a każda decyzja ma swoje konsekwencje. Jednym z najważniejszych momentów reality jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać jej szansę na zbudowanie z nim relacji. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te które wybrał Junior w Glampingu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „40 kontra 20” – najgorętszy program randkowy rusza Siódemce i na Player.pl

Willa oznacza komfort i wygodę, a także inny rodzaj aktywności i randek, na które Senior zaprasza swoje wybranki – wyrafinowaną kolację, spotkanie w ekskluzywnej winnicy, czy romantyczny rejs jachtem. Glamping to bliski kontakt z naturą, prysznic na świeżym powietrzu i odpoczynek w hamaku. Mieszkanie z Juniorem to także szalone i nieprzewidywalne randki jak przejażdżka speed boatem czy spontaniczna kolacja na plaży. Dwie strefy – willę i glamping, łączy część wspólna – obszar przy basenie. To tam odbywają się ceremonie, challenge, potańcówki oraz głębokie rozmowy, podczas których Panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy. A to kluczowa kwestia w programie!

Senior i Junior wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie.  

Zdjęcia, w którym zamieszkają uczestnicy 40 kontra 20

4 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here