Już dziś na antenie TVN7 i w Player.pl finałowy odcinek drugiej edycji randkowego show „40 kontra 20”! W willi i na glampingu pozostały uczestniczki, które są najbliższe sercom panów – Toma i Tomka. Jaką decyzję podejmą dwudziestolatek i czterdziestolatek? Czy na gorącej Krecie zakwitło uczucie? 

Przed nami długo oczekiwany Wielki Finał i ostatni dzień w rezydencji. To moment na ostatnie głębokie spojrzenia w oczy, ostatnie szczere rozmowy i wsłuchiwanie się w to, co podpowiada serce, ale też rozum. Przejażdżka kabrioletem, galop końmi po plaży, emocje na skuterze wodnym, restauracja z obezwładniającym widokiem na krajobraz…

To była ekscytująca podróż dla wszystkich. Mężczyźni nie raz musieli konfrontować się z ostrymi ocenami i z własnymi przekonaniami na swój temat. Każdy z nich wyniósł dla siebie życiową lekcję. Uczestniczki wielokrotnie wspominały o sile i pewności siebie, jakich nabrały podczas wielotygodniowego pobytu na wyspie. Również o potencjale, jaki dało wsparcie otrzymane od innych kobiet. Niektóre przyjaźnie mają szansę przetrwać koniec greckiej przygody. A konflikty? Wraz z końcem rywalizacji mogą przejść do historii. 
Czyje usta splotą się w finalnym pocałunku na romantycznej greckiej plaży? Które z pięknych pań opuszczą program w towarzystwie swoich wytęsknionych i z trudem zdobytych mężczyzn? 

40 kontra 20 – kiedy finał?

EMISJA FINAŁOWEGO ODCINKA: WTOREK, 17 STYCZNIA, GODZ. 20:00, TVN 7 I PLAYER.PL