Już dziś rusza nowy cykl tematyczny Agaty Młynarskiej na Instagramie TVN Style. Dziennikarka skupi się na świecie kobiet oraz ważnych i aktualnych dla nich tematach. Będzie prowadzony w ramach dotychczasowych cotygodniowych rozmów #Agatasiękręci w Stylach we wtorki o godz. 21:00. Pierwszym gościem będzie Prof. dr hab. n. med. Ewa Helwich, specjalista neonatologii.

Kanał TVN Style kontynuuje internetowo-telewizyjny program „Kobiety bez tabu”, tym razem w ramach rozmów na żywo na Instagramie. Agata Młynarska poruszy aktualne tematy bliskie każdej kobiecie. Wśród gości znajdą się wybitni specjaliści – lekarze, psycholodzy oraz osoby ze świata mediów. Widzowie kanału będą mogli na bieżąco zadawać im pytania i aktywnie uczestniczyć w spotkaniu.

Dziś o godz. 21:00 na Instagramie TVN Style porozmawiamy o diagnostyce prenatalnej. Czym jest neonatologia? Na ile dokładne są takie badania? Jak współczesna medycyna radzi sobie w przypadkach chorób i wad wykrytych w czasie ciąży? Czy rodzice otoczeni są wsparciem psychologicznym? Prof. dr hab. n. med. Ewa Helwich – kierownik Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz konsultant krajowy w dziedzinie neonatologii odpowie na te pytania. Zapraszamy tę ważną rozmowę w ramach cyklu #Agatasiękręci w Stylach. Kobiety bez tabu.

Fot.: TVN

#Agatasiękręci w Stylach to cykl Agaty Młynarskiej na Instagramie TVN Style. Rozmowy na żywo od czerwca prowadzone są w każdy wtorek o godz. 21:00 na oficjalnym kanale stacji. Gośćmi były m.in. Dorota Wellman, Daria Ładocha, Dorota Szelągowska, Paulina Krupińska, Joanna Przetakiewicz czy Halina Mlynkova.
Kobiety bez tabu” to nowy Internetowo-telewizyjny cykl Agaty Młynarskiej, który jesienią wystartował na YouTube TVN oraz Facebooku TVN Style. Program można również oglądać na kanale TVN Style.

Źródło: TVN