Agnieszka Kaczorowska wróci do Taniec z Gwiazdami w innej roli?

0
137

Agnieszka Kaczorowska, którą część widzów może kojarzyć jako Bożenkę z serialu ”Klan”, może powrócić do ”Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” jednak nie jako uczestniczka, a w roli jurora tego programu u boku m.in Iwony Pavlović!

Agnieszka Kaczorowska – początki kariery i angaż do Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska dała się poznać polskim widzom, kiedy kilkanaście lat temu wcieliła się w rolę Bożenki Kazuń w serialu Klan. Od tego czasu na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Kaczorowska przez wszystkie te lata pracowała na planie ”Klanu”, ale w pewnym momencie zaczęła uczęszczać również na lekcje tańca. Efektem tego był późniejszy angaż do ”Tańca z Gwiazdami”, w którym przez sześć edycji występowała jako tancerka. Udało jej się nawet wygrać jeden raz razem z Krzysztofem Wieszczakiem. Jednak w pewnym momencie Agnieszka Kaczorowska postanowiła odejść z programu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anything Goes. Ale jazda! Elżbieta Romanowska debiutuje w roli prowadzącej

Agnieszka Kaczorowska – kariera i życie po Tańcu z Gwiazdami

Po odejściu z programu Agnieszka Kaczorowska postanowiła otworzyć własną szkołę tańca. Niestety, ale przez pandemię koronawirusa musiała zostać ona ostatecznie zamknięta. Podczas trwania ostatniej edycji ”Tańca z gwiazdami” tancerka oceniała występy poszczególnych par na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jej komentarze zostały zauważone przez producentów programu, którym spodobały się uwagi i oceny Kaczorowskiej na tyle, że postanowili dać jej możliwość ocenienia dwóch finalistek edycji.

Według niektórych źródeł informacji m.in z Fakt, tancerka poradziła sobie bardzo dobrze i jest duża szansa, że może ona powrócić do ”Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w roli jurorki programu. Pod warunkiem, że następna edycja zostanie zorganizowana w dobie pandemii.

To był sprawdzian, jak sobie poradzi i Agnieszka wypadła wyśmienicie. Producenci są zachwyceni jej ocenami. Agnieszka ma naprawdę duże szanse na zostanie nową jurorką

powiedziała dziennikarzom „Fakt” osoba z produkcji

Taniec z gwiazdami – gdzie obejrzeć

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami transmitowany jest w telewizji Polsat. Retransmisje online od 7 do 11 sezonu można oglądać za darmo na platformie IPLA.

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here