„Mam Talent!” powróci na antenę w nowym wydaniu! Za stołem jurorskim 15. edycji show zasiądą Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Odmieniony skład jury to jednak nie koniec niespodzianek – program poprowadzi zupełnie nowy duet – Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Na scenie programu „Mam Talent!” już po raz 15. zaprezentują się najzdolniejsi ludzie w kraju. Występy oceni jury w nowym składzie – w rolę jurorów po raz pierwszy wcielą się Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa, a zespołowi jurorskiemu przewodniczyć będzie Agnieszka Chylińska. To jednak nie koniec zmian – w kolejną edycję programu wprowadzi nas nowa para prowadzących, czyli Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski!

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka i prezenterka znana publiczności zarówno z telewizyjnego ekranu, jak i radiowej anteny. Od pewnego czasu aktywnie tworzy także podcasty. Widzom TTV Jan Pirowski znany jest jako gospodarz lubianych programów, ale działa zawodowo również na innych polach – jako prezenter oraz dziennikarz radiowy.  

15. sezon „Mam Talent!” zagości na antenie TVN już wiosną 2024 roku!