Home Media Programy TV Bimbrownicy. Starcie tytanów – powracają na antenę Discovery Channel!

Bimbrownicy. Starcie tytanów – powracają na antenę Discovery Channel!

Bimbrownicy. Starcie tytanów

Discovery Channel zaprasza na premierową, 2. serię jednego ze swoich sztandarowych programów – „Bimbrownicy. Starcie tytanów”. Najlepsi bimbrownicy-amatorzy powracają, żeby zmierzyć się w produkcji alkoholu. Który z nich wygra wyścig o „niezapomniany smak” trunku, a tym samym zdobędzie możliwość stworzenia własnej marki? Odpowiedź już od soboty 15 maja o godzinie 11:00.

Bimbrownicy. Starcie tytanów

W całej Ameryce subkultura gorzelników kontynuuje wielowiekową tradycję nielegalnego pędzenia alkoholu. Teraz, oceniani przez legendy bimbrownictwa – Marka, Diggera i Tima – najlepsi legalni i nielegalni bimbrownicy rywalizują ze sobą, przekształcając proste, lokalne składniki w znakomite alkohole domowej roboty. Kto okaże się najlepszy i zdobędzie tytuł Mistrza Destylacji? Od brzoskwiniowej brandy, napoju niegdyś bardziej popularnego niż whisky, po ulubiony trunek George’a Waszyngtona! Uczestnicy zmierzą się w serii wyzwań, aby zasłużyć na miejsce w galerii sław amerykańskiego dziedzictwa produkcji alkoholi. Kto zdobędzie tytuł i możliwość stworzenia własnej marki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: One Night Squad od 28 maja w serwisie Player.pl

Premiera nowego sezonu programu „Bimbrownicy. Starcie tytanów” już w sobotę 15 maja o godzinie 11:00 tylko w Discovery Channel oraz na Playerze w kolekcji discovery+!

Fot.: TVN Grupa Discovery

Brak komentarzy

Exit mobile version