Pierwsza w pełni bezpłatna platforma streamingowa w Polsce – VOD.pl – zaprasza na kolejną serialową nowość prosto z zagranicy. „Błąd w sztuce” to prawdziwa gratka dla fanów seriali brytyjskich. Pięcioodcinkowy thriller medyczny odsłoni przed nimi ciemną stronę służby zdrowia – fałszerstwa recept oraz korupcję. Premiera produkcji, zaledwie miesiąc po angielskiej, już 18 maja tylko w VOD.pl! 

Biblioteka serwisu VOD.pl z tygodnia na tydzień powiększa się o kolejne hitowe tytuły programowe, filmowe, ale też serialowe. Wśród nich użytkownicy platformy znajdą zupełnie nowe, niepokazywane wcześniej w Polsce, produkcje. Kilka dni temu w serwisie zadebiutował kanadyjski „Victor Lessard”, a teraz na serialomaniaków czeka gorąca premiera z UK – thriller medyczny „Błąd w sztuce” (tyt. oryg. „Malpractice”).

Co się dzieje, kiedy nie możesz ufać ludziom, od których zależy Twoje życie? „Błąd w sztuce” to dramat obyczajowy inny niż wszystkie. Projekt, który na pierwszy rzut oka może wydawać się ekscytującym dramatem medycznym, przenosi widzów w niebezpieczny świat fałszowania recept i przestępczości zorganizowanej.

Bohaterką serialu jest dr Lucinda Edwards (Niamh Algar, zdobwyczyni nagrody BAFTA, znana z m.in. z seriali „Wychowana przez wilki” czy „Wikingowie”), mądra i zaprawiona w boju lekarka, którą widzowie poznają w chwili, kiedy musi dokonać trudnego wyboru. Nocna zmiana na ostrym dyżurze. Jedno łóżko, dwa przypadki – ofiara postrzału i pacjent po przedawkowaniu opioidów. Tylko jedno z nich może zostać w szpitalu. Decyzją Lucindy narkomanka Edith trafia do innej kliniki. Wkrótce lekarka musi mierzyć się z konsekwencjami swojego wyboru, który wywróci jej życie zawodowe i prywatne do góry nogami.

BŁĄD W SZTUCE: zwiastun