Cztery nominacje „Bożego Ciała” do Europejskich Nagród Filmowych – transmisja z gali na żywo tylko w TVN Fabuła!

Boże Ciało, to film Jana Komasy, który otrzymał nominację w czterech kategoriach i już w sobotę 12 grudnia będzie rywalizować o nagrodę Europejskich Nagród Filmowych. Tego dnia odbędzie się uroczysta gala podczas, której okaże się czy produkcja została wyróżniona statuetką w kategorii najlepszy film oraz reżyseria. Relację można będzie obejrzeć na żywo w TVN Fabuła.

Boże Ciało w prestiżowym gronie europejskich Oskarów

Pandemia koronawirusa sprawiła, że coroczne święto kinematografii, jakim jest gala Europejskich Nagród Filmowych musi się odbyć w nieco zmienionej formie. Po pierwsze zostanie ona przeniesiona do świata wirtualnego a publiczność będzie musiała zadowolić się jedynie telewizyjną relacją z tego wydarzenia. „Europejskie Oskary” zostaną również wydłużone do pięciu dni i zakończą się uroczystą galą 12 grudnia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co zobaczymy w grudniu w CANAL+

Boże Ciało – oficjalny zwiastun filmu Jana Komasy

TVN Fabuła – 12 grudnia godzina 20:00. Nie możesz tego przegapić!

Nominacje na tak prestiżowym festiwalu, jakim są bez wątpienia Europejskie Nagrody Filmowe są ogromną nobilitacją i wyróżnieniem. Tym bardziej film Jana Komasy „Boże Ciało” ma powody do dumy i zadowolenia. Dostał ich bowiem aż cztery!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Program HBO na grudzień 2020

Za najlepszy film europejski, za najlepszą reżyserię, za rolę – Bartosza Bielenia oraz za scenariusz Mateusz Pacewicz. Nagrodę za najlepszą reżyserię ma szansę zdobyć również inna Polka. Agnieszka Holland i „Szarlatan”. Czy nominowani staną się dumnymi posiadaczami upragnionych statuetek?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Program Cinemax na grudzień 2020

Odpowiedź na to pytanie już 12 grudnia o godzinie 20:00 w TVN Fabuła. Ci, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej o tych prestiżowych europejskich wyróżnieniach stacja zaprasza do oglądania specjalnego odcinka Fabuła News o godzinie 19:50, który będzie dotyczył właśnie tego wydarzenia.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here