Braletki z dekoracyjnymi paseczkami – jak nosić je na co dzień?

Przyciągają wzrok i zwracają uwagę na dekolt. Paseczki układające się w fantazyjne wzory to coraz powszechniej stosowany element dekoracyjny bielizny, również codziennej. Jak nosić braletki z ozdobnymi paseczkami? Najlepsze inspiracje charakteryzują się wyczuciem dobrego smaku i modowych trendów.

Naturalne ułożenie piersi kluczem do seksownego wyglądu

Miękkie braletki to modna alternatywa dla klasycznych biustonoszy. Uszyte z elastycznej koronki lub siateczki, zapewniają komfort i pełną swobodę ruchów, jednocześnie pozwalając zachować naturalny kształt i ułożenie piersi. Biustonosze typu bralette wyróżnia charakterystyczna konstrukcja i efektowne, niepowodujące podrażnień zdobienia. Koronkowe braletki, dostępne w ofercie polskiej marki Obsessive zwracają uwagę przemyślanym połączeniem materiałów o subtelnym erotycznym charakterze z dekoracyjnymi paseczkami, zwracającymi uwagę na dekolt lub plecy.

Subtelna dekoracja robi wrażenie

Odważna bielizna coraz śmielej wychodzi z sypialnianego zacisza. Obok satynowych koszulek i seksownych gorsetów, swoje miejsce znalazły braletki z ozdobnymi taśmami, skrojone tak, żeby żal było ukrywać je pod ubraniem. Obawiasz się, że seksowne paseczki za bardzo podkręcą charakter stylizacji? Niepotrzebnie. Braletka nie musi być widoczna. Sama świadomość włożenia seksownej bielizny może dodać pewności siebie.

Braletka lubi być widoczna

Jesteś zdania, że bieliznę o subtelnym erotycznym charakterze warto eksponować? Pamiętaj, żeby robić to ze smakiem.

1. Braletki z dekoracyjnymi paseczkami najczęściej pojawiają się w połączeniu z głębokimi dekoltami. Fason ubrania nie ma znaczenia – liczy się wyłącznie efektowne wycięcie.

2. Szukasz inspiracji wśród celebrytek i fashionistek? Zwróć uwagę na zestawy oparte na przeskalowanych elementach garderoby. Ciekawy efekt uzyskasz, wkładając obszerną marynarkę bezpośrednio na biustonosz typu bralette z ozdobnymi paskami.

3. Transparentne koszulki w nienachalny sposób zaprezentują to, co pozornie chciałabyś ukryć. Lekka, prześwitująca tkanina nie pokaże wszystkiego od razu. Być może charakterystyczna dla niej nuta tajemniczości czyni ją tak atrakcyjną?

4. Braletki z dekoracyjnymi paseczkami dodatek, który warto wykorzystać w stylizacjach o grzecznym charakterze. Miękkie biustonosze pięknie prezentują się pod rozpiętą, obszerną koszulą albo kardiganem. Takie połączenia są bardzo uniwersalne – zależnie od sytuacji możesz zapiąć lub rozpiąć dodatkowe guziki.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl