Chwilówki. Pożyczka bez odsetek

Czy znajdujesz się w sytuacji, w której musisz pożyczyć określoną kwotę na krótki okres czasu? Wtedy idealna dla Ciebie jest pożyczka bez odsetek na 30 dni – to pożyczka, w której za nic nie przepłacasz, a zwracasz tylko to, co pożyczyłeś.

Nieoprocentowany kredyt to produkt oferowany wyłącznie przez firmy pozabankowe. Pożyczki te cieszą się dużym zainteresowaniem i są popularne wśród ludzi. Jakie są ich plusy i minusy i na co zwracać największą uwagę?

Co tak naprawdę oznacza pożyczka nieoprocentowana?

To nie znaczy, że nie musisz spłacać. Oczywiście będziesz musiał spłacić całą kwotę, ale nie zapłacisz żadnych odsetek ani opłat. Dla osoby, która do rozwiązania pilnych spraw potrzebuje zaledwie kilku tysięcy złotych, tego typu produkt pożyczkowy jest idealny.

Bardzo ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że pożyczka bez odsetek jest zawsze przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów firmy kredytowej. Jeśli więc ponownie pożyczysz od niej pożyczkę, pożyczka nie będzie już darmowa – wręcz przeciwnie, odsetki mogą być bardzo wysokie.

Jakie są zalety pożyczki bez odsetek:

  • Nie płacisz żadnych opłat ani odsetek, zwracasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.
  • Warunki są zazwyczaj łagodne, szanse na zatwierdzenie wniosku są większe.
  • Pożyczka jest wydawana bardzo szybko, zatwierdzenie następuje w ciągu kilku minut, a pieniądze na konto dostajesz już następnego dnia.

Największe ryzyka związane z pożyczką nieoprocentowaną:

  • Konieczne jest uważne monitorowanie okresu spłaty pożyczki – za zwłokę zazwyczaj naliczane są odsetki.
  • Okres spłaty jest często bardzo krótki, na przykład są firmy, które udzielają nieoprocentowanych pożyczek tylko na 14 dni.
  • Wielokrotne pożyczki w tej samej firmie są już bardzo drogie (z drugiej strony zdarzają się wyjątki – stali klienci mogą otrzymać pożyczkę z bardzo niskimi opłatami).
  • Ubieganie się o nieoprocentowaną pożyczkę jest łatwe, szybkie i wygodne

W zasadzie każdą pożyczkę pozabankową można bardzo łatwo wystawić. Nie musisz nigdzie iść, wygodnie załatwisz wszystko na stronie, na której gromadzone są wszystkie firmy kredytowe z najlepszymi ocenami. Zawsze będziesz potrzebować komputera, telefonu komórkowego, adresu e-mail i dowodu tożsamości. Wiele firm pozabankowych wymaga również uiszczenia opłaty weryfikacyjnej – opłaty około 1 zł, która służy jedynie do potwierdzenia, że konto naprawdę należy do Ciebie.

Szanse na zatwierdzenie wniosku są wysokie, większość wnioskodawców może otrzymać pożyczkę.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl