Chyłka – Rewizja, czyli kolejny, trzeci sezon serialu o awangardowej prawniczce Joannie Chyłce i jej podopiecznym, aplikancie Kordianie „Zordon” Oryńskim wprowadzi widza w nowe problemy tytułowej mecenas. Życie i kariera Chyłki ponownie się skomplikuje, jednak tym razem już na poważnie. Co czeka bohaterów? Jaka sprawa tym razem postawi życie bohaterów na głowie? Dowiedz się już we wtorek, 6 października w TVN i na player.pl.

Oglądaj serial online Chyłka Rewizja już od 6 października

Kariera gwiazdy warszawskiej palestry Joanny Chyłki staje pod znakiem zapytania. Po zwolnieniu z kancelarii, o topowym statusie w stolicy Polski Żelazny & McVay, życie Chyłki zmienia się diametralnie a prawniczka musi się zmierzyć z okrutną rzeczywistością. Problemy w życiu osobisty i zawodowym wieńczy sprawa podwójnego morderstwa, w które zostanie przypadkowo zaangażowana. Sprawa jest niezwykle trudna, a klient głównej bohaterki, niejaki Rom Bukako, z roli poszkodowanego i ofiary szybko stanie się głównym podejrzanym. Morderstwo żony i córki Bukako staję się powodem do ponownego spotkania „Zordona” i Chyłki, jednak tym razem w innych rolach. Mistrz i jej uczeń staną naprzeciwko siebie po dwóch stronach barykady, a polem bitwy będzie sala sądowa. Walka może być zażarta. 

Magdalena Cielecka o nowej „Chyłce”

Chyłka Kasacja – sprawa jest poważniejsza niż mogłoby się wydawać

Poprzedni sezon przygód prawniczki z Warszawy, pokazał okrutny obraz zasięgu wpływów gangsterów. Dopóki nie wchodzisz im w drogę jesteś w pełni bezpieczny, jednak kto wejdzie im w drogę kończy marnie. Decyzje jakie muszą podjąć zarówno Chyłka jak i „Zordon” zmienią ich życie oraz kariery już na zawsze. Powierzchownie szorstka i bezwzględna pani mecenas pokazuje się od innej strony, jako osoba, która jest w stanie złamać swoje własne zasady z troski o większe dobro. Świat wielkich interesów nie lubi, gdy ktoś stawia mu opór i jeśli będzie trzeba przywróci do porządku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Usta usta (4 sezon) – serial wraca do TVN i Player po 10 latach nieobecności!

Cała seria Chyłka dostępna online w Player 

Serial w reżyserii Łukasza Palkowskiego jest ekranizacją bestsellerowych powieści kryminalnych, autorstwa Remigiusza Mroza. W główną rolę mecenas Joanny Chyłki wciela się Magdalena Cielecka, która świetnie spełnia się w mocnej roli nonszalanckiej prawnik. Równie wyrazistą postać Kordiana Oryńskiego odgrywa Filip Pławiak, znany z roli w „Nielegalnych„. Produkcja jest doceniana nie tylko przez widzów, ale również przez krytyków. Na World Media Festival serial Chyłka – Zaginięcie otrzymał srebrną statuetkę a sezon trzeci został nominowany do Orłów 2020. Wszystkie sezony serialu dostępne w Player: https://player.pl/playerplus/seriale-online/chylka-odcinki,15976/odcinek-1,S03E01,168901

Zapowiedź „Chyłka – Rewizja” już niedługo w Player

Zdjęcia z planu pierwszego i drugiego odcinka

Zdjęcia z 1 i 2 odcinka
« 1 z 28 »

Fot: Agnieszka K. Jurek/TVN

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here