Co obejrzeć na Netflix w 2022?

Netflix to bez wątpienia najbardziej popularna platforma filmowa niemal na całym świecie. Miliony użytkowników za jej pośrednictwem ogląda codziennie najróżniejsze filmy i seriale. Warto wiedzieć jakie pozycje są godne polecenia w 2022 roku.

Filmy, które w 2022 roku warto obejrzeć na Netflixie 

Na platformie Netflix nieustannie pojawiają się nowe propozycje filmowe. Fani dobrego kina z pewnością znajdą tytuły idealne dla siebie. 

W styczniu 2022 roku na platformie ukaże się np.:

  • Jak pokochałam gangstera – jest to kolejna część filmu sensacyjnego z Polski „Jak zostałem gangsterem”, jest to odrębna historia oparta na biografii Nikodema Skotarczyka o męskim świecie, który jest widziany oczyma kobiety,
  • Odludzie – hiszpański horror, który opowiadał historię Lucy i jej syna – żyjących w warunkach odizolowania od społeczeństwa. W pewnym momencie pojawia się bardzo tajemnicza i brutalna istota, która zaczyna ich prześladować,
  • Kolacja dla czworga – jest to interesująca propozycja dla fanów włoskiego kina, to produkcja przedstawiająca dwie niezwiązane ze sobą historie o miłości, punktem wyjścia jest kolacja, która została zorganizowana dla czwórki gości,
  • Teksańska masakra piłą mechaniczną – w ostatnim czasie na Netflixie pojawiło się wiele sequeli klasycznych filmów. W tym roku pora na kolejny z nich, który nosi tytuł dokładnie taki sam jak horror z 1974 roku. Opowiada on o grupie influencerów, która wskrzesza legendarnego zabójcę.

Na Netflixie dostępne jest naprawdę wiele najróżniejszych propozycji. Dzięki temu wielbiciele poszczególnych rodzajów kina z pewnością znajdą coś idealnego dla siebie. 

Najlepsze seriale na Netflixie 

Oczywiście jak to na Netflix przystało, platforma oferuje wiele interesujących propozycji dla fanów seriali. Warto zapoznać się z propozycjami, które zawiera ranking seriali Netflix.

Zgodnie z opiniami widzów, wciąż królują takie pozycje jak np. Stranger Things. Zarówno według widzów jak i krytyków jest to najlepszy serial wyprodukowany przez Netflix. Każdy powinien się z nim zapoznać!

Kolejna interesującą propozycją jest Black Mirror, czyli serial, który świetnie pokazuje jakie zagrożenia niesie za sobą zbyt duże przywiązanie i ufność dla nowoczesnych technologii. Twórcy serialu biorą na tapet słabości ludzi i stawiają bohaterów w takich sytuacjach w jakich może się znaleźć każdy z nas.

Każdy miłośnik seriali i niebanalnych historii powinien także obejrzeć produkcję American Vandal. Jest to stosunkowo prosta opowieść opowiadająca o chłopaku, który maluje penisy na samochodach. Jest to serial dokumentalizowany, który stał się jedną z najważniejszych produkcji ostatnich lat. 

Interesujący jest także serial Trzynaście powodów. Uczniowie pewnej szkoły starają się odzyskać kasetę, na której są oskarżeni o doprowadzenie jednego człowieka do samobójstwa. Jest to bardzo mocny serial z niesamowicie ważnym przesłaniem. 

Ostatni serial na liście to dobrze znana produkcja The Crown, która opowiada o czasach panowania królowej Elżbiety II. Warto zaznaczyć, że serial ten jest wierny historycznie i dobrze przedstawia charakterystykę okresów, które są przedstawione. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej.

Netflix dba o swoich użytkowników i oferuje coraz to nowsze propozycje. Warto śledzić najnowsze tytuły, które pojawiają się na stronie, każdy z pewnością znajdzie idealną propozycję dla siebie na długie, zimowe wieczory. Zarówno filmy jak i seriale stoją na bardzo wysokim poziomie. 

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl