Tomasz Gollob 23 kwietnia 2017 roku uległ wypadkowi na torze motocrossowym w Chełmnie. Wybitny żużlowiec doznał bardzo poważnych obrażeń i musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Od pięciu lat wytrwale i cierpliwie walczy o powrót do normalności. Film dokumentalny CANAL+ „Czas” wraca do dnia wypadku, pokazuje codzienne życie Tomasza Golloba i stawia pytania o plany na przyszłość.

Tomasz Gollob: wiek

Ile lat ma Tomasz Gollob? Urodził się 11 kwietnia 1971 roku w Bydgoszczy. Jest zodiakalnym baranem. W roku 2022 skończył 51 lat.

Tomasz Gollob: wzrost

Mierzy 176 cm wzrostu.

Tomasz Gollob – wikipedia

Bardzo obszerny artykuł na temat kariery i życia prywatnego Tomasza Golloba dostępny jest na stronie Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Gollob.

Tomasz Gollob – Instagram, Facebook

Tomasz Gollob dostępny jest w swoich social mediach. Możecie go znaleźć na Instagram: https://www.instagram.com/tomasz_gollob/ i Facebook: https://pl-pl.facebook.com/t.gollob.

Film o żużlowcu

Od dłuższego czasu chciałem zrealizować taki film. Tomasz Gollob to jeden z najwybitniejszych żużlowców, a jego historia z pewnością zasługuje na opowiedzenie. Myślę, że to ważne dla samego Tomka i tysięcy kibiców. W filmie wracamy do dnia wypadku, rozmawiamy z wieloma osobami, pokazujemy zdjęcia, których wcześniej nikt nie widział. Jest także to, co od pięciu lat zasługuje na najwyższy podziw – bardzo ciężka, ale wytrwała i systematyczna walka Tomka o powrót do normalności.

Marcin Majewski, pomysłodawca filmu i szef redakcji żużlowej CANAL+Zdjęcia do filmu trwały kilka miesięcy. Ekipa filmowa odwiedziła między innymi tor motocrossowy w Chełmnie. Dla Tomasza Golloba była to pierwsza od pięciu lat wizyta w miejscu wypadku.

W przetrwaniu pierwszego okresu po wypadku bardzo pomogli mi kibice. Chciałem się w jakiś sposób zrewanżować i podziękować, dlatego powstał ten film. Dzięki temu kibice mogą zobaczyć jak to wszystko naprawdę wygląda. Już po premierze miałem bardzo dużo telefonów i maili, wszyscy mówili, że film wyszedł bardzo dobrze. Wracam do niego, jak tylko mam możliwość. Łzy płyną, to oczywiste, ale jest także duża wiara. Wiem, do czego się przygotowuję, a czy życie da mi to zrealizować – zobaczymy.

Tomasz Gollob to jeden z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych żużlowców w historii tej dyscypliny. Indywidualny mistrz świata z 2010 roku, sześć razy zdobywał drużynowe mistrzostwo świata. Obecnie jest ekspertem żużlowym CANAL+. Film dokumentalny „Czas” można obejrzeć w CANAL+ online.

Transmisje w CANAL+

Wszystkie transmisje można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).