Wiosna to dobry moment na realizowanie postawionych sobie celów, dlatego już w marcu kolejna ekipa „Kanapowców” pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i lepszą sylwetkę. Czy bohaterowie z Kielc podołają tej wielkiej życiowej rewolucji? Wśród uczestników widzowie zobaczą znanego z kanapy programu „Gogglebox. Przed Telewizorem”, Marka Morusa!

Nowe będzie nie tylko miasto! W tej edycji, przygodę rozpocznie nie pięciu, jak do tej pory, a sześciu uczestników! Nie wszystkim będzie jednak dane dotrwać do wielkiego finału. Przed Kanapowcami także wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Po sześciu miesiącach treningów, spróbują swoich sił w wymagającym zadaniu. Uczestnicy programu będą przygotowywać się pod czujnym okiem Krzysztofa Ferenca, który w tym sezonie otrzyma wsparcie – nową trenerką i motywatorką będzie kobieta, która po prostu kocha sport – Lil Masti!

Premierowy sezon „Kanapowców” zadebiutuje na antenie TTV już 8 marca. Odcinki emitowane będą w każdy wtorek o godz. 22:00. Za produkcję formatu odpowiada firma MASS KONCEPT. Dziesięcioodcinkowa seria dostępna również będzie w serwisie Player.pl.