Czy Etoto posiada bonus dla nowych graczy?

0

Oferta powitalna bukmachera Etoto koncentruje się na promocji w postaci bonusu od depozytu. Jego głównym celem staje się zwiększenie środków na koncie typerskim. Jak oferta Etoto plasuje się na tle konkurencji? Czy bonus startowy zostanie wkrótce uzupełniony o dodatkowe atrakcyjne narzędzia dla graczy? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym opowiemy o korzyściach, jakie przynosi rejestracja konta w Etoto.

Etoto bonus powitalny- co warto wiedzieć o ofercie bukmachera?

Bonus powitalny w ofercie polskich bukmacherów dotyczy powiększenia wartości nominalnej stanu konta, proporcjonalnie do wysokości pierwszej wpłaty. Nowy użytkownik serwisu internetowego musi najpierw zarejestrować konto, podając podstawowe dane osobowe. Dalsza gra będzie możliwa po posiadaniu określonej ilości środków. Niektórzy bukmacherzy udostępniają wprawdzie możliwość obstawiania bez depozytu, jednak Etoto jeszcze nie znajduje się w ich gronie. Dokonując wpłaty depozytowej, gracz otrzymuje od Etoto prezent w postaci dwukrotnego pomnożenia stanu konta. Bonus na start Etoto traktuje jako ważny czynnik na drodze do poprawy efektywności swoich typerów. Kod bonusowy powitalny Etoto nie jest tu wymagany. Wystarczy jedynie początkowy status konta tymczasowego, aby Etoto bonus powitalny zaczął obowiązywać w pełnym wymiarze. Jedynym ograniczeniem pozostaje brak możliwości wypłaty wygranej na konto prywatne. Ta opcja będzie odblokowana po weryfikacji danych osobowych i przejściu na konto stałe.

Etoto bonus powitalny osiąga maksymalną wartość 1500 zł. Jest to bonus 100%, co oznacza, że pełne 1500 zł przyznane przez bukmachera musi być poprzedzone wpłatą takiej samej wysokości ze strony gracza. Oczywiście sama wpłata nie wiąże się jeszcze z ryzykiem wystawienia tych pieniędzy na stratę. Warto skorzystać z całości bonusu, gdyż jest on dostępny wyłącznie dla pierwszego zasilenia depozytu. Dokonując wpłaty na małą kwotę, tracimy możliwość obstawiania z dodatkowych środków bukmachera.

Aby wypłacić pieniądze z bonusu powitalnego, należy dokonać 6-krotnego obrotu na dowolny typ zakładu. Jednak kurs minimalny całego kuponu nie może być wówczas mniejszy niż 2.20. Dla kuponów SOLO stanowi to dość wysoką wartość. Jednak zakłady AKO posiadają mechanizm akumulacji kursowej, zatem prawdopodobieństwo poprawnego oszacowania wyniku znacznie wzrasta dla pojedynczego meczu. Bonus na start Etoto stanowi atrakcyjną ofertę, która daje graczom wiele możliwości pomnażania kapitału.

Etoto bonus powitalny- czego możemy oczekiwać w najbliższej przyszłości?

Typerzy korzystający z usług Etoto zwracają uwagę na potrzebę poszerzenia oferty promocyjnej o zakłady bez ryzyka lub grę bez podatku. Na chwilę obecną nie ma jednoznacznej deklaracji z Etoto o możliwości pojawienia się tego typu promocji. Jednak duża dynamika zmian zachodzących w serwisie bukmachera pozwala snuć przypuszczenia, że wkrótce bukmacher rozbuduje swój startowy pakiet promocyjny. Jeśli tak się stanie, informację o tym będzie można znaleźć w najpełniejszym serwisie o zakładach bukmacherskich – Zawód Typer. Warto odwiedzić stronę zawodtyper.pl, gdzie poza nowinkami ze świata bonusów bukmacherskich, gracze otrzymują solidną bazę wiedzy dla skutecznego obstawiania i budowania długoterminowej strategii.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here