Dieta pudełkowa – jaka będzie odpowiednia do Twoich potrzeb?

Wielu z nas naprawdę sporo pracuje, a przez to zwyczajnie nie ma czasu na przygotowanie zdrowych posiłków. A tak przecież nie może być. Coraz więcej osób zmaga się już nie tylko z nadwagą, lecz także otyłością. Dziś podpowiemy Wam, jak zdrowo się odżywiać i jaką dietę pudełkową wybrać.

Dieta pudełkowa – wybierz coś dla siebie

Jeżeli chcecie zdrowo się odżywiać i jeść smacznie, a przy tym nie spędzać wielu godzin na gotowaniu, to mamy dla Was dobrą wiadomość, a mianowicie wystarczy tylko zdecydować się na dietę pudełkową. To świetna opcja nawet dla najbardziej wymagających. Catering dietetyczny zachwyca swoimi walorami smakowymi, ale też różnorodnością. Rzeczywiście codziennie możecie jadać co innego, a przy tym macie pewność, że posiłki są zbilansowane i zdrowe. Dieta pudełkowa jest bardzo wygodną formą żywienia. W końcu nie musicie gotować, a jednak nie rezygnujecie ze zdrowego jedzenia. Do tego wszystkiego oszczędzacie też sporo czasu. W końcu nie musicie też chodzić na zakupy, stać w kolejkach, itp. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć, że dieta pudełkowa sprawdzi się dla wszystkich, a mianowicie niezależnie, czy Waszym miejscem zamieszkania jest Kraków, Gliwice, Warszawa. Katowice czy Ruda Śląska bez problemu możecie zamówić odpowiednią dietę pudełkową. Wszystkie posiłki są wysokiej jakości w końcu przygotowane są na bazie tylko najlepszej jakości produktów. 

Jaką dietę pudełkową wybrać?

Dieta pudełkowa dostępna jest w naprawdę wielu wariantach. Rzeczywiście każdy znajdzie coś dla siebie, co spełni jego oczekiwania. Jeżeli jesteście entuzjastami zdrowego i smacznego jedzenia, a przy tym lubicie jeść wszystko, to postawcie na dietę pudełkową balance. Jeżeli chcecie schudnąć i wreszcie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, to koniecznie postawcie na catering slim. Wartość kaloryczna jest niższa, co pozwoli Wam w zdrowy sposób schudnąć. Aby zwiększyć efekt, nie zapomnijcie jeszcze o aktywności fizycznej. Jeżeli natomiast nie przepadacie za smakiem mięsa bądź po prostu ze względów etycznych chcecie z niego zrezygnować, to oczywiście powinniście wybrać dietę pudełkową wege. Wszystkie posiłki są przygotowane na bazie produktów wegetariańskich. Nie musicie więc obawiać się, że znajdą się w nim jakiekolwiek produkty pochodzenia zwierzęcego. Catering wege jest niezwykle smaczny, a przy tym przygotowany na bazie naprawdę dużej ilości świeżych warzyw. To także dobra opcja dla osób, które są na diecie. 

Dieta FODMAP dla osób, które mają specjalne potrzeby żywieniowe

Z roku na rok rośnie liczba osób, u których diagnozowany jest zespół jelita drażliwego. Ta choroba jest bardzo uciążliwa i często powoduje utrudnione codzienne funkcjonowanie. Dla osób, które zmagają się właśnie z takim problemem zalecana jest dieta FODMAP. Warto dowiedzieć się więcej na temat tej diety, która również może występować w wersji diety pudełkowej. W tym sposobie żywienia występuje naprawdę mała ilość sacharydów, które fermentują w jelitach, a przez to mogą nasilać objawy. W takiej diecie pudełkowej ogranicza się węglowodany, w tym głównie cukry proste. Należy jednak zdawać sobie sprawę, z tego iż taki catering nie może być wybierany na długi czas, gdyż choć jest świetnie zbilansowany, to jednak nadal taka dieta jest bardzo restrykcyjna i trzeba uważać, aby nie doszło do niedoborów. Stosując dietę FODMAP dowiecie się, jakie produkty nie nasilają Waszych objawów, a dzięki temu będziecie mogli przygotować bądź wybrać dietę, która będzie dla Was najlepsza.                 

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

1 KOMENTARZ

  1. Grunt to zrobić porządny research co lubicie, jaką chcecie mieć dietę, kalorykę. Ja na przykład miałam z tym problem i poprosilam o pomoc dietetyka. Wyliczył mi co i jak a później zamówiłam sobie catering od Wygodnej Diety, bo nie mam czasu gotowac i odważać składników 🙂 Dla mnie była to najlepsza decyzja.