iPhone 13 Pro to najlepszy telefon dla właścicieli firm. Ma potężny procesor i dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielozadaniowości. Ponadto jego aparat jest najwyższej klasy i doskonale nadaje się do robienia zdjęć lub nagrywania filmów wideo Twoich produktów lub usług. Wreszcie, długi czas pracy baterii iPhone’a 13 Pro oznacza, że ​​możesz zachować produktywność, nawet gdy jesteś w podróży. Jeśli szukasz mocnego i wszechstronnego telefonu, który pomoże Ci przenieść Twój biznes na wyższy poziom, to iPhone 13 Pro jest zdecydowanie wart rozważenia.

Zielone kolory dla modeli iPhone 13

Podczas pierwszego w historii wydarzenia Apple w 2022 roku Apple ogłosił, że do modeli iPhone 13 dodano dwa dodatkowe kolory: alpejski zielony i zielony. Nowa zieleń alpejska dla iPhone’a 13 Pro została osiągnięta przy użyciu wielu warstw metalowej ceramiki w skali nanometra nałożonej na powierzchnię. Bob Borchers, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu produktów, wyjaśnia rozszerzenie: „Teraz klienci mają jeszcze większy wybór kolorów przy wyborze nowego iPhone’a. Oczywiście i tak będą cieszyć się wszystkimi zaletami modeli iPhone 13, w tym niezrównaną wydajnością dzięki chipowi A15 Bionic, naszym najlepszym systemom aparatów, ogromną poprawą wydajności baterii w codziennym użytkowaniu, szybkim 5G, niewiarygodną odpornością na upadki i wieloma innymi.” Warto jednak zaopatrzyć się w dodatkowe szkło ochronne i etui na telefon. Dzięki temu masz pewność, że Twoje urządzenie będzie miało dłuższy okres użytkowania.

Urządzenie do użytku biznesowego i prywatnego

Z iPhonem 13 Pro nie potrzebujesz już prywatnego telefonu. Oprócz dual-SIM z eSIM, smartfon obsługuje również dual-eSIM. Na tym samym iPhonie możesz dzwonić, używając zarówno numeru służbowego, jak i prywatnego. Nigdy więcej dwóch urządzeń w kieszeni: jakie to miłe?!

Całodzienna żywotność baterii

Ładowanie baterii w ciągu dnia to już przeszłość. Chip A15 Bionic, bardziej energooszczędne komponenty, optymalizacje mocy i większa bateria zapewniają imponującą żywotność baterii przez cały dzień. iPhone 13 Pro Max oferuje najdłuższy czas pracy baterii w iPhonie. iPhone 13 Pro działa do 1,5 godziny dziennie dłużej niż iPhone 12 Pro, a iPhone 13 Pro Max o 2,5 godziny dłużej niż iPhone 12 Pro Max.

Większy zasięg i wydajność dzięki 5G

Biznes z 5G to przyszłość i oferuje wiele korzyści. Ten smartfon 5G z pewnością Ci w tym pomoże. Dzięki obsłudze większej liczby pasm 5G oba smartfony z serii iPhone 13 oferują jeszcze lepsze wrażenia 5G. Do końca 2021 r. obsługa 5G na iPhone’ach podwoi się na całym świecie, przy ponad 200 operatorach na całym świecie w 60 krajach i regionach. Czy przez jakiś czas nie masz zasięgu 5G? Następnie inteligentny tryb oszczędzania zapewnia, że ​​iPhone automatycznie przełączy się na LTE. Przydatne, ponieważ zapewnia to dłuższą żywotność baterii.

Treści wizualne, które przyciągają wzrok

Dla przedsiębiorcy ważne jest, aby zawsze mieć treści, które przyciągną uwagę Twoich klientów, aby o Tobie nie zapomnieli. Dlatego potrzebujesz dobrych profesjonalnych treści do swoich historii na Insta i swoich postów na LinkedIn i Youtube. Dzięki najlepszemu profesjonalnemu systemowi kamer, jaki kiedykolwiek był używany w iPhonie, iPhone 13 Pro umożliwia samodzielne tworzenie treści. Style fotograficzne, tryb filmowy, ProRes i wideo Dolby Vision zapewniają wspaniałe efekty wizualne, aby zaprezentować Twoją ofertę.

Style fotograficzne

Dzięki stylom fotograficznym decydujesz, jak ostatecznie będzie wyglądać każde zdjęcie. Edytujesz obiekty i sceny za pomocą wstępnie ustawionych i regulowanych preferencji. Inteligentne filtry wiedzą, jak wprowadzić odpowiednie poprawki w różnych częściach zdjęcia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy element będzie miał swój własny.

Tryb filmowy

W tym trybie możesz teraz nagrywać filmy swoich produktów i usług z pięknym efektem głębi i automatyczną zmianą ostrości. Uzyskaj ujęcia kinowej jakości, nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym filmowcem. Ostrość można regulować zarówno podczas filmowania, jak i po nim. Ponadto możesz ustawić efekt głębi ostrości (efekt bokeh) w aplikacji Zdjęcia i iMovie na iOS. To sprawia, że ​​ta seria iPhone 13 jest jedyną, w której możesz kontrolować efekt głębi nawet po nagraniu. Dzięki chipowi A15 Bionic i zaawansowanym algorytmom uczenia maszynowego możesz filmować w Dolby Vision HDR w trybie Movie.

ProRes

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max również wprowadzają ProRes. Jest to kodek wideo szeroko stosowany jako ostateczny format nagrywania reklam, filmów fabularnych i audycji. Oferuje wyższą wierność kolorów i mniejszą kompresję. Stwarza to wszechstronny, nowy profesjonalny przepływ pracy dzięki nowemu sprzętowi aparatu, zaawansowanym koderom i dekoderom wideo w układzie A15 Bionic i pamięci flash. IPhone to jedyny smartfon na świecie, który oferuje pełny przepływ pracy: nagrywanie, edycję i udostępnianie w Dolby Vision lub ProRes.

Przedsiębiorczość świadoma ekologicznie

Dzisiejsi przedsiębiorcy biorą również pod uwagę środowisko podczas prowadzenia biznesu. A iPhone 13 Pro idealnie do tego pasuje. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu oddziaływać na środowisko. Na przykład magnesy MagSafe zawierają wyłącznie materiały ziem rzadkich pochodzących z recyklingu. Do lutowania płyty głównej została użyta w 100% cyna z recyklingu, podobnie jak po raz pierwszy przy lutowaniu modułu zarządzania baterią. A plastikowa obudowa nie jest już potrzebna dzięki nowemu opakowaniu, które pozwala zaoszczędzić 600 ton plastiku.

iPhone 13 Pro: Twoja supermoc

Z iPhonem 13 Pro masz telefon służbowy, który Cię nie zawiedzie. I pozwoli Ci optymalnie działać każdego dnia na poziomie biznesowym. Ciekawi Cię wszystkie funkcje i możliwości? Zamów iPhone’a 13 Pro lub iPhone’a 13 Pro Max szybko!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj