Doradca smaku” – cieszący się popularnością program wrócił na antenę! Od 1 września 2020 roku program możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 w TVN. 8 sezon zachwyci każdego, kto w zaciszu własnego domu, zapragnie przygotować smaczne potrawy.

Fanom kuchni tradycyjnej zaproponujemy ciekawe dania, takie jak: podroby, ryby, zupy oraz kluseczki. Jako, że wiele osób oczarowanych jest smakami orientalnymi, w programie nie zabraknie nuty azjatyckiej. Pomysły dla siebie znajdą tu również wegetarianie – nasi kucharze przygotują wiele pysznych, bezmięsnych potraw. 

Doradca smaku w TVN – nowe przepisy

„Doradca smaku” jest portalem internetowym, dedykowanym miłośnikom gotowania. Można znaleźć tam nie tylko różne przepisy, ale także wskazówki związane z kulinariami. Poza pomysłem na obiad, kolację czy nawet deser, znajdziemy tam porady, jak rozpoznać świeżą rybę czy jak dobrać grubość mielenia przypraw do dań.

Doradca smaku to również kulinarny program telewizyjny, w którym doświadczeni mistrzowie kuchni dzielą się swoimi przepisami na wyborne potrawy, które mogą być inspiracją dla naszej własnej kuchennej twórczości.

Profesjonalni doradcy: Michel Moran, Robert Sowa i Andrzej Polan

W 8 sezonie „Doradca Smaku” zainteresowanym odbiorcom doradzać będą znani wszystkim i uwielbiani przez widzów szefowie kuchni: Michel Moran, Robert Sowa oraz Andrzej Polan

Robert Sowa to twórca menu ważnych kulturowo-kulinarnych eventów w Polsce, autorytet wśród kuchmistrzów. Michel Moran jest doświadczonym restauratorem, dla którego zawód to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Andrzej Polana to również ceniony szef kuchni, znany wam na pewno z programu „Dzień Dobry TVN„, w którym każdego poranka przygotowuje smaczne propozycje. 

W takim gronie doradców, każdy widz będzie czuł się jak na profesjonalnym kursie gotowania! 

Kuchmistrzów w przygotowaniu potraw wspierają marki Prymat oraz Smak.

Doradca smaku to program skierowany do każdego, kto szuka inspiracji do własnej kuchni. Jeśli zatem chcesz urozmaicić swoje potrawy, zapraszamy Cię do oglądania programu w stacji TVN!

Fot.: Piotr Mizerski/Fotosy.pro/TVN
Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here