Już wiosną przyszłego roku w TVN zadebiutuje nowa odsłona najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Po dwunastu edycjach „MasterChefa” i ośmiu sezonach „MasterChefa Juniora” nadszedł czas, by wybrać najlepszego kucharza wśród młodzieży. Zmagania nastolatków oceniać będą Michel Moran, Tomasz Jakubiak oraz debiutująca w roli jurorki Dorota Szelągowska!

Dorota Szelągowska znana jest widzom TVN przede wszystkim z programów wnętrzarskich takich jak: „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Tu jest pięknie!”, „Dorota Was urządzi” czy „Domowe rewolucje”. Prywatnie jest pasjonatką gotowania. W 2022 roku wraz z Gosią Molską wydała kulinarny e-book „Nieznośna lekkość jedzenia” wypełniony sezonowymi przepisami. Współprowadziła też program „Wszystkiego słodkiego” na antenie TVN, w którym widzowie mogli poznać przepisy na ciasta i desery oraz inspiracje na ich dekoracje. 

Obok Doroty w jury zobaczymy także znanych z „MasterChefa” i „MasterChefa Juniora” Michela Morana i Tomasza Jakubiaka!

W castingach online do programu wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 13 do 17 lat (wymagane jest ukończone 13 lat i jeszcze nie skończone 17 lat). Wszyscy chętni do udziału w programie mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.tvn.pl/castingi.