Dorota Wellman odkryje przed widzkami sylwetki niezwykłych Polek – kobiet, które mają odwagę zmieniać świat. Nie tylko ten wielki, ale również swój własny. Pomagają innym, inspirują swoją postawą i codziennie dodają skrzydeł ludziom wokół siebie. Jakie są „Inspirujące kobiety”? Premiera już w poniedziałek 26 kwietnia o godz. 22:25 w TVN Style! 

Łamią schematy. Wybierają drogę, którą mało kto odważyłby się pójść. Czasem z dnia na dzień podejmują śmiałe decyzje o podążaniu za własną pasją. Poświęcają się twórczej pracy, odkrywają fakty, które mogą być kluczowe dla przyszłych pokoleń, przyczyniają się do rewolucyjnych wynalazków. Nasze bohaterki nie boją się wyzwań, mają misję i robią coś dla innych. W nowym programie TVN Style dziennikarka Dorota Wellman przybliży widzkom ich fascynujące historie.

Dorota Wellman poprowadzi inspirujący program dla kobiet

Poznamy, między innymi, Kasię, która założyła fundację pomagającą osobom w kryzysie bezdomności czy Marię, lekarz weterynarii, organizującą wyjazdy wolontariackie dla młodzieży do Namibii, do fundacji zajmującej się ochroną dzikich zwierząt. Jedną z bohaterek programu będzie też Agnieszka, była nauczycielka, kontrolerka biletów, która udowadnia, że podróżowanie po świecie nie musi kosztować fortuny oraz Dagmara, „Pozytywna Egoistka”, pisarka, blogerka, nauczycielka medytacji. W młodym wieku została wdową, teraz pomaga kobietom żyć pozytywnie i świadomie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MasterChef Junior: Kulinarny quiz i niezwykli goście! Zwiastun

W pierwszym odcinku pokażemy ambitną polską naukowczynię – lekarza weterynarii i specjalistkę onkologii eksperymentalnej. Magdalena Król jest także najmłodszym profesorem weterynarii w Polsce. Razem ze swoim zespołem wypowiedziała wojnę glejakowi. Wymyśliła, jak bezpiecznie dla zdrowych komórek dostarczyć lek do guza nowotworowego. Laureatka wielu prestiżowych nagród, która na swoje badania otrzymała, m.in. wart 1,4 mln euro prestiżowy Starting Grant Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Skąd w niej pasja, energia do pracy? Jak znaleźć taką pewność siebie i powiedzieć całemu światu – „Pokonam raka!”? Najbardziej inspirujący program dla kobiet już 26 kwietnia! 

PREMIERA W TVN STYLE: 26 KWIETNIA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 22:25

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here