„Dzień Dobry TVN” to najlepszy sposób, by zacząć dzień od czegoś dobrego. Już od rana na widzów czekają ich ulubieni prowadzący, by z uśmiechem i pozytywną energią wspólnie spędzić początek dnia. Od 28 sierpnia program nadawany będzie z nowego studia i o nowej, wcześniejszej godzinie, czyli 7:45.

Istnieją badania naukowe potwierdzające pozytywny wpływ uśmiechu i dobrego słowa na samopoczucie. Takie interakcje mają zdolność poprawiania nastroju, dodawania energii i motywowania. Poranek spędzony z „Dzień Dobry TVN” jest więc najlepszym sposobem, by zacząć dzień. Dbają o to ulubione pary prowadzących: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. 

„Dzień Dobry TVN” pozostaje niezmiennie blisko swoich widzów. Aktualne tematy omawiane przez ekspertów, odpowiedzi na trudne pytania, różnorodność tematów, rozmowy z gośćmi zaproszonymi do studia. Wszystko to można znaleźć w każdym wydaniu programu. „Dzień Dobry TVN” to również spotkania i wywiady z największymi gwiazdami polskiej i światowej popkultury, artystami, naukowcami, sportowcami. Redakcja przygotowuje ekskluzywne relacje z najważniejszych wydarzeń na świecie właśnie po to, by widzowie mogli być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. 

By dostarczać najnowszych informacji w nowej strefie newsowej studia, w wydaniach codziennych pojawi się nowy segment, który zastąpi tradycyjny przegląd prasy. W “5 rzeczach, które musisz wiedzieć o poranku” prowadzący omówią z dziennikarzami TVN24 najważniejsze tematy, które dominują w prasie i internecie.  W trakcie programu stałym elementem będą również dwa kolejne spotkania, podczas których komentowane będą najbardziej aktualne informacje z kraju i ze świata. W wydaniach weekendowych powróci serwis informacyjny. W nowym sezonie będzie jednak nadawany ze studia “Dzień Dobry TVN”.

Jesienią redakcja przygotowała dla swoich widzów mnóstwo nowości. Sztandarową akcją będzie w tym sezonie cykl “Dzieci nie ryby”, w którym głos będa mieć najmłodsi. Wszystko po to, by poznać problemy związane ze szkołą z ich punktu widzenia i uświadomić rodzicom jak wygląda świat z perspektywy ucznia. 

W odcinkach „Pełnej chaty” polsko-brytyjska rodzina Clarke’ów pokaże jak wygląda codzienne życie Dominiki i Vincenta, którzy są rodzicami 11 dzieci.  Opieka nad wcześniakami, pierwsze dni w szkole, konflikty między rodzeństwem. To tematy dobrze znane każdej rodzinie. 

Dzięki „Dzień Dobry TVN” widzowie będą mieć szansę, by wspólnie z Nataszą Caban udać się w niezwykłą podróż. 92000 km, 62 kraje, 24 miesiące. „Motocyklem dookoła świata z Nataszą Caban” to cykl, w którym bohaterka udowodni, że marzenia nie mają granic. W podróż zabierze widzów również Irmina Somers, która w odcinkach “Polakóww z Karaibów” odwiedzi rodaków mieszkających na Wyspach Karaibskich i przedstawi ich historię. 

Dzięki „Dzień Dobry TVN” widzowie będą mieć szansę, by wspólnie z Nataszą Caban udać się w niezwykłą podróż. 92000 km, 62 kraje, 24 miesiące. „Motocyklem dookoła świata z Nataszą Caban” to cykl, w którym bohaterka udowodni, że marzenia nie mają granic. W podróż zabierze widzów również Irmina Somers, która w odcinkach “Polaków z Karaibów” odwiedzi rodaków mieszkających na Wyspach Karaibskich i przedstawi ich historię. 

Wśród kontynuowanych cykli jesienią będzie można zobaczyć „OszczędzaMY”. Eksperci sprawdzą co zrobić, by nie przepłacać, a wydatki takie jak wyprawka szkolna, ubranka dla dziecka czy budowa domu nie zrujnowały budżetu. W „Bez tabu o zdrowiu” Agata Młynarska spotka się z bohaterami, którzy borykają się z rozmaitymi schorzeniami. Pozna ich codzienne życie, problemy zdrowotne i zabiegi jakim muszą się poddawać. Daniel Suchocki, biegły sądowy z zakresu informatyki,  w cyklu „Bezpieczeństwo w sieci”, opowie o zagrożeniach jakie czyhają na użytkowników internetu oraz podpowie jak chronić swoje dane, by móc w pełni korzystać z dobrodziejstw wirtualnej rzeczywistości. W weekendowych wydaniach programu powrócą Michał Cessanis i jego podróżniczy cykl „Do zobaczenia!” oraz Mikołaj Rey i kulinarno-podróżniczy „Rey smakuje”. „Miejska dżungla” to cykl, który zadebiutował 15 lat temu. Teraz, w nowych odcinkach tego eksperymentu społecznego, dziennikarze „Dzień Dobry TVN” sprawdzą co zmieniło się w polskim społeczeństwie na przestrzeni ostatnich lat. Pojawią się nowe sytuacje wymagające reakcji, ale czy znajdą się również bohaterowie dnia codziennego gotowi zaryzykować często własnym zdrowiem, bezpieczeństwem, by pomóc drugiej osobie? To co wyróżnia “Dzień Dobry TVN” to znakomite reportaże przygotowywane przez doświadczone dziennikarki, wśród nich Biankę Zalewską, nagrodzoną przez amerykański Departament Stanu nagrodą International Women of Courage oraz Marzenę Figiel-Strzałę, która powróci z nowymi odcinkami cyklu „Dzieci świata” . To historie o ogromnej różnicy jaka dzieli najmłodszych w tym samym wieku dorastających w różnych miejscach na Ziemi. Tym razem bohaterami będą dzieci z Himalajów i Indonezji. 

Jesień w „Dzień Dobry TVN” zapowiada się niezwykle różnorodnie. Tu zawsze widzowie są najważniejsi. By zacząć dzień od czegoś dobrego najlepiej spędzić go z „Dzień Dobry TVN”.