W wyniku serii niefortunnych zdarzeń Michał, kierowca TIRa, zostaje zmuszony, by zabrać swoją córkę i jej koleżankę w podróż, która nieodwracalnie zmieni ich życie. Film z Erykiem Lubosem w roli głównej można już oglądać w HBO Max.

Michał jest kierowcą TIRa i ojcem samotnie wychowującym córkę Miśkę. Długie godziny za kółkiem, samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność. Najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas. Kiedy jest w trasie, jego córką opiekuje się ukraińska sąsiadka. Jej wnuczka Lena i Miśka są nierozłączne. Gdy ukraińska niania nagle umiera, Michał zabiera dziewczynki ze sobą. Przydrożne parkingi, życie w trasie, a wreszcie spotkanie z rodziną Lenki w Ukrainie to dla dziewczynek ważna lekcja siostrzeństwa. Dla Michała przymusowa podróż to czas dorastania do bycia tatą. Dzięki niej może w końcu przestanie uciekać przed swoimi demonami i odkryje, co w jego życiu jest tak naprawdę najważniejsze.   

Obsada: Eryk Lubos, Polina Gromova, Klaudia Kurak, Sergei Solovyov, Yeheniia Muts 

Twórcy: reżyseria – Anna Maliszewska, scenariusz – Anna Maliszewska, Przemysław Chruścielewski, zdjęcia – Kajetan Plis, muzyka – Jerzy Rogiewicz, Bartek Tyciński, produkcja – Metro Films

Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym, reżyserki.