Pierwszy odcinek specjalny wyróżnionego trzema nagrodami Emmy serialu HBO Euforia już od dzisiaj, tj. 4 grudnia, jest dostępny w serwisie HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie się 7 grudnia.

Pierwszy odcinek specjalny koncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas Bożego Narodzenia. Dziewczyna rozstała się z Jules na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Odcinek zatytułowany Trouble Don’t Last Always napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji. Na ekranie pojawi się także Hunter Schafer.

ZOBADCZ RÓWNIEŻ: Serial Przyjaciółki już wiosną powróci na ekrany telewizorów!

Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnili Ravi Nandan, Kevin Turen, Drake, Future the Prince, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Mirit Toovi, Yoram Mokady oraz Gary Lennon. Współproducentem jest Will Greenfield. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: The Walking Dead – 6 nowych odcinków 10 sezonu

SerialHBO Euforia otrzymał w tym roku trzy nagrody Primetime Emmy®, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Zendaya), za najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną) oraz za najlepszą oryginalną muzykę i słowa (Labrinth – All For Us).

Premiera pierwszego specjalnego odcinka serialu Euforia odbywa się wcześniej niż to było zaplanowane, czyli już dzisiaj, tj. 4 grudnia, w HBO GO. Premierowa emisja na antenie HBO odbędzie się natomiast zgodnie z zapowiedzią, w poniedziałek 7 grudnia o godzinie 20:10.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cztery wesela i pogrzeb – nowa serialowa komedia romantyczna w HBO GO

Trailer:

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here