Euro inne niż wszystkie

0

Pierwsze Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zostały rozegrane w 1960 roku. Od tej pory turniej ten napisał wiele historii: pięknych, wzruszających, wesołych i smutnych. Euro 2021 (zakłady bukmacherskie są już dostępne w eWinner) po raz pierwszy musiało zostać przełożone ze względu na pandemię koronawirusa. Przemianowany na Euro 2021 turniej będzie inny niż wszystkie nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale również kilku nowych zasad. Od czego się zaczęło? W kogo najbardziej wierzą bukmacherzy?

Francja pierwszym gospodarzem

Piłka nożna cieszy się niegasnącym zainteresowaniem na całym świecie. Im więcej meczów, tym lepiej, a w ślad za kolejnymi rozgrywanymi spotkaniami idą wielkie emocje, zakłady bukmacherskie i boiskowa walka.

Pierwsze Mistrzostwa Europy zostały rozegrane w latach 1958-1960, z turniejem finałowym (półfinały i finał) we Francji. Mistrzem Europy zostało ZSRR, które pokonało 2:1 Jugosławię w wielkim finale. Pomysłodawcą stworzenia turnieju bazującego na formule mistrzostw świata, ale rozgrywanego w Europie, była francuska gazeta L’Equipe, choć pomysł ten rozważała już wcześniej UEFA.

Zupełnie nowy turniej  

Tegoroczne Euro 2021 będzie zupełnie inne od pierwszego turnieju w historii. Różni się ono także od znanych nam dotychczas Mistrzostw Europy. Podczas meczów i zgrupowań konieczne będzie zachowanie reżimu sanitarnego w celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa. Wiele wskazuje na to, że trybuny nie będą mogły zostać po brzegi wypełnione kibicami.

Nowością jest także fakt, iż czempionat ma zostać rozgrywany w dwunastu krajach, między którymi będą podróżować drużyny (choć losy niektórych miast-gospodarzy być może będą się ważyły do ostatnich tygodni). Do tej pory każdy turniej miał maksymalnie dwóch gospodarzy (np. Euro 2012 rozgrywane w Polsce i na Ukrainie). Euro 2021 to również pierwszy turniej, który został przełożony aż o rok.

Euro 2021 – zwycięzca okiem bukmachera  

Nikt z ekspertów nie jest w stanie podać z pełnym przekonaniem zwycięzcy Euro 2021. Pracą bukmachera jest jednak przewidywanie triumfatora z dużym wyprzedzeniem. Chcąc obstawić zakłady bukmacherskie w eWinner, możemy zauważyć, że największym zaufaniem cieszy się reprezentacja Anglii. Bukmacherzy twierdzą, że nie tylko Brytyjczycy zostaną zwycięzcami Mistrzostw Europy (kurs w eWinner: 6.20), ale również Harry Kane zostanie królem strzelców turnieju (7.60).

Euro 2021 – zwycięzca już do wytypowania w eWinner  

Euro 2021 zbliża się wielkimi krokami. Zakłady bukmacherskie możemy obstawiać już teraz, korzystając z wysokich kursów. Szeroka oferta pozwala zawierać zakłady dotyczące nie tylko klasyfikacji końcowej, ale również poszczególnych spotkań i zawodników.

Przeniesienie turnieju sprawiło, że piłkarze będą głodni gry i dadzą z siebie wszystko. Czeka nas wiele emocji i ciekawych spotkań, dlatego warto obstawiać zakłady bukmacherskie, by pasjonować się spektaklem do samego końca. Choć czeka nas wiele ograniczeń związanych z reżimem sanitarnym, przed nami z całą pewnością wspaniały turniej, podczas którego będziemy mieli szansę podziwiać wiele gwiazd i genialnych drużyn.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here