Eurosport Extra – odkryj więcej w sporcie! Od wtorku pakiet Eurosportu dostępny będzie w Playerze pod nową nazwą – Eurosport Extra. Za jedyne 15 zł użytkownicy zyskują możliwość oglądania kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz setek godzin dodatkowych transmisji dostępnych tylko w Playerze – w tym pełnych relacji ze Speedway Grand Prix, trzech turniejów tenisowego Wielkiego Szlema, najważniejszych wyścigów kolarskich, Pucharu Świata we wspinacze sportowej, europejskich pucharów w piłce ręcznej, sportów zimowych na czele z Pucharem Świata w skokach narciarskich oraz igrzysk olimpijskich.

Eurosport Extra dostępny w Player

W serwisie player.pl użytkownicy będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów Eurosportu Extra, które połączą niezrównaną ofertę sportową z biblioteką Playera – w tym serialami, filmami, programami rozrywkowymi i dla dzieci. W każdym z nich kontent Eurosportu dostępny będzie bez reklam.

Kanały telewizyjne i platformy streamingowe w świecie sportu znakomicie się uzupełniają, a ja wierzę, że sport to coś więcej niż klasyczne relacje telewizyjne. W Eurosporcie Extra znikają ograniczenia związane z czasem ramówkowym i godzinami transmisji. Oddajemy władzę w ręce widzów, którzy sami decydują o sposobie oglądania sportu. Użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli wracać do swoich ulubionych relacji, oglądać je na wybranym przez siebie urządzeniu, korzystać z biblioteki VOD, śledzić dodatkowe streamy, a przy niektórych wydarzeniach nawet wybrać kamerę. Wszystko to jako część większego pakietu obejmującego także fantastyczne zasoby Playera. Rozwijamy nasze portfolio praw, dzięki czemu użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli skorzystać z najbardziej kompleksowej oferty w Polsce. Już 30 kwietnia rozpocznie się pierwsze wielkie wydarzenie sportowe transmitowane w całości tylko w Playerze w pakiecie Eurosport Extra, czyli Speedway Grand Prix – podkreśliła Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Tysiące godzin emocji w Eurosport Extra

W Eurosporcie Extra widzowie w jednym miejscu znajdą tysiące godzin nieprzerywanych reklamami transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata, które będą mogli oglądać kiedy chcą i gdzie chcą korzystając z ekranu telewizora, komputera, tabletu, czy smartfona. Będą mogli śledzić relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych świata, korzystać z archiwum Eurosportu, poznawać produkcje dokumentalne takie jak „Justyna Kowalczyk – bieg przez życie”, „Sportowe dziedzictwo”, „Powrót na tor”, czy „Niezwyciężony Arsene Wenger”, a także oglądać filmy i seriale, tytuły Player Original, programy rozrywkowe, edukacyjne, lifestyle’owe, newsowe, motoryzacyjne i przeznaczone dla dzieci.

Tylko w Eurosporcie Extra widzowie będą mogli obejrzeć każdy wyścig Speedway Grand Prix, zawody Pucharu Świata we wspinaczce sportowej, każdy mecz podczas turniejów Roland-Garros, US Open i Australian Open, wszystkie najważniejsze wyścigi kolarskie na czele z Giro d’Italia, Tour de France i Vueltą, mnóstwo turniejów snookera, europejskie puchary w piłce ręcznej, sporty motorowe, sporty zimowe i igrzyska olimpijskie.