Fear the Walking Dead” powraca z sezonem 6B już w poniedziałek 12 kwietnia o 22:00 oraz, w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w nocy z 11 na 12 kwietnia o 3:00 – wyłącznie na kanale AMC. Nowe odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o tej samej porze, z wyjątkiem 31 maja. Po tej przerwie nowe odcinki będzie można obejrzeć jeszcze 7 oraz 14 czerwca.

Więcej o sezonie 6B „Fear the Walking Dead”

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) w odnalezieniu siostry i chronieniu osad przed zagrożeniami płynącymi ze środka, jak i z zewnątrz. Druga połowa 6. sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, stare legną w gruzach, a lojalność nabierze nowego wymiaru. W obliczu potrzeby opowiedzenia się po którejś ze stron, każdy na nowo zrozumie znaczenie stwierdzenia: „Koniec jest początkiem”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: FEAR THE WALKING DEAD – zobacz oficjalny plakat!

W „Fear the Walking Dead” występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman, Rubén Blades, John Glover, Nick Stahl oraz Keith Carradine. Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert.  Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Fear the Walking Dead zwiastun

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here