AMC opublikowało oficjalny plakat nadchodzącego sezonu 6B serialu „Fear the Walking Dead”. Premiera w poniedziałek 12 kwietnia o 22:00 oraz w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w nocy z 11 na 12 kwietnia o 3:00 – wyłącznie na kanale AMC.

Sezon 6B Fear the Walking Dead

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) w odnalezieniu siostry i chronieniu osad przed zagrożeniami płynącymi ze środka, jak i z zewnątrz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Serial KLANGOR – kolejny plakat promujący z trójką aktorów młodego pokolenia

Druga połowa 6. sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, stare legną w gruzach, a lojalność nabierze nowego wymiaru. W obliczu potrzeby opowiedzenia się po którejś ze stron, każdy na nowo zrozumie znaczenie stwierdzenia: „Koniec jest początkiem”.

Fear the Walking Dead Obsada

W „Fear the Walking Dead” występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman, Rubén Blades, John Glover, Nick Stahl oraz Keith Carradine. Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert.  Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Plakat

OFICJALNY PLAKAT NADCHODZĄCEGO SEZONU „FEAR THE WALKING DEAD”

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here