Film na wieczórpodwójna dawka śmiechu w maju na AMC! W sobotnie wieczory kanał zaprasza na cykl „Zabójczy humor”, a w nim na przezabawne produkcje z odrobiną dreszczyku i gwiazdorską obsadą. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. „Wstrząsy”, przebojowy film o mieszkańcach amerykańskiego miasteczka, którzy muszą bronić się przed atakiem mięsożernych potworów; film „Hudson Hawk”, w którym Bruce Willis wciela się w rolę włamywacza chcącego zmienić zawód; komedię kryminalną „Boski chillout”, która przybliża losy palacza marihuany wplątanego w morderstwo, a także thriller „Odrzutki” opowiadający o hakerze, który, wraz z pozornie najsłabszymi ogniwami w organizacji, zaczyna pracę dla CIA.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Filmy i seriale w Player w kwietniu 2021

WSTRZĄSY
(1990)
sobota, 1 maja o 22:00

Przebojowy i pełen humoru film o potworach, który przedstawia historię dwóch „złotych rączek” z Nevady. Gdy gigantyczne mięsożerne robaki zaczynają zagrażać ich małemu miasteczku, bohaterowie postanawiają z nimi walczyć. Ekscentryczni i wytrzymali mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by przetrwać atak groźnych istot. „Wstrząsy” to ukłon w stronę klasycznych horrorów z lat 50. i prawdziwy klasyk gatunku „pulp”!

Tytuł: Wstrząsy (Tremors)

Reżyser: Ron Underwood

Występują: Kevin Bacon, Fred Ward, Finn Carter, Michael Gross

SZKOLNA ZARAZA
(2014)
sobota, 1 maja o 23:55

Clint (Elijah Wood), niespełniony pisarz i nauczyciel na zastępstwo, powraca do rodzinnego miasta, gdzie spotyka swoją pierwszą miłość, Lucy (Alison Pill), która również jest nauczycielką. W jego pierwszym dniu pracy w nowej szkole, tajemniczy wirus infekuje uczniów i przekształca ich w dzikie stado zombie. Clint wyrasta na nieoczekiwanego bohatera, gdy staje na czele grupy nauczycieli, którzy muszą walczyć o swoje życie. Oprócz Wooda, w filmie występują Rainn Wilson, Nasim Pedrad i Jack McBrayer.

Tytuł: Szkolna zaraza (Cooties)

Reżyser: Jonathan Milott, Cary Murnion

Występują: Elijah Wood, Rainn Wilson, Alison Pill, Jack McBrayer

AIR AMERICA
(1990)
sobota, 8 maja o 22:00

W trakcie wojny w Wietnamie, młody pilot Billy Coington zostaje nieświadomie zwerbowany do skorumpowanej lotniczej organizacji prowadzonej w Laosie przez CIA. Mężczyzna nie wie, że służby nie tylko zaopatrują Wietnamczyków w broń i prowiant, ale także przemycają narkotyki. Wkrótce poznaje prawdę i razem z doświadczonym pilotem, Gene’em Ryackiem, muszą zdecydować, co robić.

Tytuł: Air America

Reżyseria: Roger Spottiswoode

Występują: Mel Gibson, Robert Downey Jr.

HUDSON HAWK
(1991)
niedziela, 9 maja o 00:10

Hudson Hawk, najzwinniejszy włamywacz na świecie, po dziesięciu latach wychodzi z więzienia i nie ma zamiaru do niego wracać. Przestępcza emerytura nie trwa długo, bo państwo Mayflower, osobliwe i zamożne małżeństwo, grozi śmiercią jego najlepszemu przyjacielowi Tommy’emu. Para stawia włamywaczowi warunek – jeżeli ukradnie trzy przedmioty stworzone przez Leonarda da Vinci, to darują mężczyźnie życie. Hawk nie wie, jakie znaczenie, poza wartością historyczną, mają te przedmioty. Nie wie też, co sądzić o pięknej i tajemniczej Annie Baragli, zakonnicy pod przykrywką, która może pracować dla CIA, Watykanu lub… Mayflowerów.

Tytuł: Hudson Hawk

Reżyseria: Michael Lehmann

Występują: Bruce Willis, Richard E. Grant, Sandra Bernhard, Andie MacDowell

WŁAMYWACZE
(1992)
sobota, 15 maja o 22:00

Ekspert komputerowy Martin Bishop kieruje zespołem hakerów – renegatów. Jest wśród nich: były pracownik CIA, czarodziej od gadżetów, młody geniusz i niewidomy realizator dźwięku, którzy pracują przy testowaniu systemów bezpieczeństwa. Przeszłość Bishopa nie daje jednak o sobie zapomnieć, gdy agenci rządowi zaczynają szantażować jego ekipę, aby wzięła udział w tajnej operacji namierzenia pewnej czarnej skrzynki.

Tytuł: Włamywacze (Sneakers)

Reżyseria: Phil Alden Robinson

Występują: Robert Redford, Sidney Poitier, Dan Aykroyd, River Phoenix, David Strathairn

BOSKI CHILLOUT
(2008)
niedziela, 16 maja o 00:20

Leniwy nałogowy palacz marihuany Dale Denton ma tylko jeden powód, aby odwiedzać swojego równie leniwego dilera, Saula Silvera – by kupić trawkę, a konkretnie nowy, rzadki szczep o nazwie Pineapple Express. Ale kiedy Dale staje się jedynym świadkiem morderstwa, które popełnili nieuczciwy gliniarz i najgroźniejszy narkotykowy baron w mieście, wpada w panikę i gubi skręta na miejscu zdarzenia. Dale ma teraz kolejny powód, aby odwiedzić Saula. Musi dowiedzieć się, czy zioło jest aż tak rzadkie, że może doprowadzić policję na jego ślad.

Tytuł: Boski Chillout (Pineapple Express)

Reżyseria: David Gordon Green

Występują: Seth Rogen, James Franco, Gary Cole

R.I.P.D. AGENCI Z ZAŚWIATÓW
(2013)
sobota, 22 maja o 22:00

Laureat nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Jeff Bridges
i Ryan Reynolds występują w filmie akcji „R.I.P.D. Agenci
z zaświatów”. Wcielają się w role dwóch gliniarzy wysłanych przez Wydział ds. Wiecznego Spoczynku, aby służyć i chronić żywych przed coraz bardziej niszczycielskim szeregiem dusz odmawiających pokojowego przejścia na drugą stronę.

Tytuł: R.I.P.D. Agenci z zaświatów (R.I.P.D.)

Reżyseria: Robert Schwentke

Występują: Jeff Bridges, Ryan Reynolds

ODRZUTKI
(2015)
sobota, 22 maja o 23:55

Trzymający w napięciu thriller opowiada o znanym hakerze, który zostaje schwytany przez CIA. Służby stawiają mu ultimatum – albo będzie pracował dla nich, albo resztę życia spędzi w więzieniu bez dostępu do Internetu. Haker przyjmuje propozycję, ale pod warunkiem, że sam skompletuje swój zespół. Zamiast najlepszych agentów CIA wybiera pozornie najsłabszych stażystów – wyrzutków. Ta zgraja o bardzo różnych osobowościach i z budzącymi wątpliwości metodami odnosi sukces, który zawdzięcza właśnie swoim dysfunkcjom.

Tytuł: Odrzutki (The Throwaways)

Reżyseria: Tony Bui

Występują: Sam Huntington, Katie McGrath, Christian Hillborg, Jack Kesy, Kevin Dillon, James Caan

PRZERAŻACZE
(1996)
sobota, 29 maja o 22:00

Opowieść o oszuście podającym się za medium, który łączy siły
z trzema przyjaznymi duchami. Mają oni powstrzymać szalejącą zjawę mordercy, na którym wykonano wyrok śmierci. „Przerażacze” to rzadki przypadek filmu, w którym komedia
z powodzeniem łączy się z horrorem. Reżyserem obrazu jest Peter Jackson, laureat nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, który nadał opowieści unikalny styl.

Tytuł: Przerażacze (The Frighteners)

Reżyseria: Peter Jackson

Występują: Michael J. Fox, Trini Alvarado, Peter Dobson, John Astin

PRZEKLĘTA

(2005)
niedziela, 30 maja o 00:05

W księżycową noc Ellie i jej brat Jimmy zjeżdżają z drogi i wpadają do wąwozu, gdy nagle coś wyłania się z cienia przed ich samochodem. W wyniku tego zdarzenia nastawiona na karierę Ellie i mizerny Jimmy nabierają większej siły fizycznej, a ich zmysły wyostrzają się. Dodatkowo emanują niezaprzeczalnym urokiem, któremu nikt nie jest w stanie się oprzeć. Jednak to, co spotkało ich tamtej nocy, nie jest zwykłym wypadkiem, a to, co wydawało się przeznaczeniem, okazuje się być czymś więcej…

Tytuł: Przeklęta (Cursed)

Reżyseria: Anthony C. Ferrante

Występują: Christina Ricci, Jesse Eisenberg, Portia de Rossi

Film na wieczór z zabójczym humorem

  • WSTRZĄSY                                                                                             01.05.2021 22:00
  • SZKOLNA ZARAZA                                                                               01.05.2021 23:55
  • AIR AMERICA                                                                                      08.05.2021 22:00
  • HUDSON HAWK                                                                                   09.05.2021 00:10
  • WŁAMYWACZE                                                                                    15.05.2021 22:00
  • BOSKI CHILLOUT                                                                                16.05.2021 00:20
  • R.I.P.D. AGENCI Z ZAŚWIATÓW                                                                    22.05.2021 22:00
  • ODRZUTKI                                                                                            22.05.2021 23:55
  • PRZERAŻACZE                                                                                     29.05.2021 22:00
  • PRZEKLĘTA                                                                                          30.05.2021 00:05

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here