Filmy online pomogą przedłużyć klimat kończących się już – niestety – wakacji, a nadchodzący szary powrót do szkolnej rzeczywistość ubarwić iście kinowymi emocjami. Zza szkła ekranu na swoich wiernych młodych widzów i ich już nieco starszych towarzyszy spoglądają z niecierpliwością ulubieni, baśniowi bohaterowie, by dzielić z nimi swoje zwariowane przygody. 

Najpopularniejsze filmy online z ulubionymi bohaterami 

Jakie tarapaty czyhają na dojrzewającego Czkawkę i jego wiernego przyjaciela, Szczerbatka? Czy dwie, nieustraszone siostry Elisa i Anna, królowe Arrendell odkryją swoje, nieznane dotąd, karty przeszłości? I jak wypadnie Ryan Reynold w roli nieustraszonego, lecz nieco pluszowego detektywa? Niesamowite historie znanych bohaterów dostępne w rodzinnej ofercie telewizji Canal + zaciągają na kanapę całą rodzinne do wspólnego oglądania.

Telewizja Canal + oddala nadchodzącą szarą, jesienną monotonię

Zakończenie tych wakacji zapowiada się ekscytująco. „Corgi. Psiak królowej”, „Kraina lodu 2”, „Jak wytresować smoka 3”, „Detektyw Pikachu” i wiele innych filmów online, to obiecująca zabawa dla całej familii. Innowacyjna usługa telewizji Canal + dostępnej przez internet zapewnia całej rodzinie, nie ważne kiedy, nie ważne gdzie ani na jakim urządzeniu dostęp do ulubionych programów. Czy jest jednak coś lepszego, niż wspólne, rodzinne gnieżdżenie się na kanapie i walka o popcorn?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poznajemy jesienną ramówkę telewizji Polsat na Ipla

Różnorodność dostępnych filmów online w usłudze Canal + telewizja przez internet usatysfakcjonuje wielbicieli dobrego kina. Zadowoli wytrawnych fanów klasycznej animacji, jednocześnie nasycając ciekawych najświeższych nowości schodzących ze srebrnego ekranu. I to wszystko dostępne przez pierwszy miesiąc za darmo! Wejdź na stronę ogladaj.canalplus.pl i zanurz się w rozrywce!

Jakie filmy online znajdziemy w ofercie?

Film Pokémon: Detektyw Pikachu
Dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o

„Pokémon: Detektyw Pikachu” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film fantasy) – Detektyw Pikachu próbuje znaleźć zaginionego partnera. Kryminał rozgrywający się w świecie Pokemonów.

Film animowany Jak wytresować smoka 3
© Universal

„Jak wytresować smoka 3” (CANAL+ PREMIUM, film animowany) – Czkawka stara się sprostać obowiązkom wodza Berk. Nad miastem zawisło wielkie niebezpieczeństwo. Chłopak musi zrobić wszystko, aby uratować mieszkańców i smoki. Jedyną szansą na ocalenie jest wyprawa do ukrytego świata rodem z mitów i opowieści. Wraz ze Szczerbatkiem Czkawka musi stawić czoła niebezpieczeństwom i sprostać wielkim wyzwaniom w nieznanej krainie.

„Kraina Lodu 2” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film animowany) – Anna, Elsa, Kristoff, Sven i bałwanek Olaf opuszczają królestwo Arendelle; wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż do źródeł starożytnych legend, by odkryć tajemnice magicznej mocy Elsy.

Film przygodowy Chłopiec z burzy
Dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.

„Chłopiec z burzy” (CANAL+ PREMIUM, film przygodowy) – historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć: człowiek i zwierzę. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

„Rodzina Addamsów” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film animowany) – uwielbiana przez widzów na całym świecie mroczna rodzina Addamsów powraca w filmie animowanym.

Film familijny Mia i biały lew
(C) Kino Świat

„Mia i biały lew” (CANAL+ PREMIUM, film familijny) – dziesięcioletnia Mia mieszka z rodzicami w Londynie, tam chodzi do szkoły, ma przyjaciół. Pewnego dnia rodzice dziewczynki oznajmiają, że podjęli decyzję o przeprowadzce na inny kontynent – do Afryki. Zamierzają tam prowadzić gospodarstwo. Mia musi przystosować się do nowej sytuacji. Na farmie rodzi się białe lwiątko, Charlie. Mia zaprzyjaźnia się z nim.

„W głowie się nie mieści” (HBO w CANAL+ telewizja przez internet, film animowany) – dorastanie nie jest łatwe. Wie o tym dobrze Riley, której życiem kierują uczucia: Radość, Strach, Gniew, Odraza oraz Smutek.

„Mali agenci 1, 2 i 3” (Filmbox w CANAL+ telewizja przez internet, film familijny) – Antonio Banderas i Carla Gugino grają parę tajnych agentów, którzy wpadają w kłopoty i potrzebują pomocy własnych dzieci.