Finał Masterchef zwieńczy dziewiątą już edycję zmagań najbardziej kreatywnych kucharzy w Polsce. Kto zaprezentuje się najlepiej z finalistów? Jakie wyzwania będą na nich czekać? I czy podczas odcinka spotkają nas niespodzianki? Na te pytania poznamy odpowiedź w ostatnim odcinku!

Finał Masterchef na zamkowym dworze

Produkcja stacji TVN od dawna przyciąga przed telewizory amatorów gotowania. Tym razem finał Masterchef odbędzie się na Mazurach. Zamek w Rynie zapewni dodatkową, malowniczą scenerię do zmagań trójki finalistów. Kucharze amatorzy przygotują swoje finałowe dania i spróbują skraść serca Polaków po raz ostatni. Komu się to uda?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Love Island. Wyspa miłości 3 – ruszyły castingi do programu. Trzeci sezon już na Wiosnę!

Zmagania na TVN oraz platformie online Player

Trójka finalistów w trakcie dziewiątej edycji przygotowała wiele udanych potraw. W pierwszej części finału czekają na nich trzy zadania, które zostaną krytycznie ocenione przez jurorów.

  1. Potrawa z wykorzystaniem grzybów.
  2. Danie z kotlecikami jagnięcymi.
  3. Pyszne crêpes suzette.

Każdy etap zwieńczy narada oraz werdykt przyznania 3, 2 lub 1 punktu.  Po zliczeniu not z trzech konkurencji widzowie pożegnają się z „najgorszym” uczestnikiem. Pozostałe dwie osoby wezmą udział w wielkim finale.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Twoja twarz brzmi znajomo (14 edycja) – ujawniamy nazwiska!

Druga konkurencja polega na przygotowaniu 3-daniowego menu degustacyjnego. Nie ma wątpliwości, że zadecydują detale. Nie zmienia to jednak finałowego rozstrzygnięcia. Na samym końcu na placu boju zostanie tylko zwycięzca dziewiątej edycji Masterchefa!

Kto nim zostanie? O tym przekonamy się 6 grudnia o godzinie 20. Transmisja odbędzie się na stacji TVN. Zmagania z wielkiego finału będzie można śledzić również w Player online.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here