Finał kolejnego sezonu programu „Kuchenne Rewolucje” przyniesie widzom wiele emocji. Magda Gessler po raz kolejny rusza w Polskę, aby pomóc ratować biznes. Tym razem odwiedza Warszawę. Na granicy Bródna i Targówka, w otoczeniu licznych bloków i kameralnego osiedla domów znajduje się restauracja Piotra.

Finał 21. edycji programu Kuchenne Rewolucje

Przed nami finał 21. sezonu „Kuchennych Rewolucji”. Poznajemy Piotra i Marcina. Dwóch braci, którzy wspólnymi siłami starają się prowadzić niewielką restaurację, która nosi nazwę Nowa Villa Ostródzka. Niestety mimo wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu restauracją Piotra i kelnerskiego Marcina do lokalu wciąż mało kto zagląda. Gdzie tkwi problem? Tego będzie starała dowiedzieć się Magda Gessler.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 400 odcinek „Kuby Wojewódzkiego” w TVN już dziś!

Kuchenne Rewolucje. Oglądaj program w TVN i na TVN Player

Wszystkie decyzje w sprawie menu podejmuje właściciel. Mimo wszystko lokal zamiast przynosić zyski generuje straty. Nie pomaga im nawet ogromne doświadczenie wszystkich pracowników restauracji. Postara się im pomóc Magda Gessler, która prowadzi program od samego początku.

Kuchenne rewolucje. Finał [21 sezon]
Image_1024 (1)
« z 16 »

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Totalne remonty Szelągowskiej – odcinek świąteczny

Czy uda jej się tchnąć nowego ducha w życie lokalu, dzięki któremu nabierze życia? Czy finał 21 sezonu programu „Kuchenne Rewolucje” zakończy się powodzeniem i otrzyma rekomendacje znanej restauratorki? O tym można się przekonać na antenie TVN oraz w TVN Player już dziś o godz. 21:30.

Fot. Tomasz Urbanek/East News
Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here