Flower Box z wiecznych róż

Flower box to tłumacząc z angielskiego pudełko na kwiaty i tak też jest. Mówiąc o tym szerzej to jest to pudełko, pojemnik, rodzaj sadzarki, w którym rozmieszcza się kwiaty. Pomimo, iż najczęściej w wewnątrz umieszczane są żywe kwiaty to istnieją również warianty z ziołami, bądź innymi roślinami w środku. Najpiękniejszą, jednak wersją są pudełka z wiecznymi różami. Obecnie na rynku występuje wiele wariantów, kwiaty umieszczone w środku są w różnych odmianach kolorystycznych, czy wielkościach. Tak samo wariantów pudełek jest mnóstwo. Decydując się na taki zakup na pewno znajdziemy coś dla siebie. Róże to jedne z najbardziej szlachetnych kwiatów, które wyróżniają się na tle innych kwiatów zarówno swym wyglądem, jak i również zapachem. Ciężko znaleźć osoby, które nie kochają tych kwiatów. Róże symbolizują miłość, więc przekazując komuś takie upominek wyrażamy również sympatię do danej osoby, choć nie musi mieć również to takiego przekazu.

Wieczne róże z flower boxów

Ten rodzaj pudełka jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jest stale trwały. Wieczne róże to nic innego, jak żywe kwiaty poddane specjalnemu procesowi, który sprawia, że z kwiatów zostaje odciągnięta, wyparta woda. Tym samym wyglądem, jak na początku róże cieszą się do okresu około 2 lat, więc pozwalają na tworzenie długoletnich kompozycji. Kompozycje stworzone z wiecznych róż cieszą się: naturalnością, pięknym wyglądem.

Rodzaje flower box

Ze względu na fakt, iż flower box ostatnio zyskał na popularności to do sprzedaży zostały wprowadzone rozmiary. Spośród dostępnych możemy wyróżnić następujące wielkości pudełka, w których znajdziemy wieczne róże.

Flower Box Mini

Flower box mini – najmniejsza dostępna wersja. Jak sama nazwa wskazuje jest dość malutki i z powodzeniem sprawdzi się, jako upominek na drobniejsze uroczystości. Warto zaznaczyć, że sami również możemy sobie sprawić prezent i flower box mini pięknie wygląda, jako dekoracja w naszych domu. W momencie, gdy kwiaty uschną pudełeczko możemy wykorzystać ponownie na przechowywanie drobiazgów. W pudełku znajduje się pojedyncza wieczna róża.

Flower Box Mały

Flower box mały – odrobinę większa wersja poprzednika. Jeśli poszukujesz czegoś również minimalistycznego, lecz z większą ilością wiecznych róż, niż flower box mini to będzie doskonały wybór. Pamiętaj, że wieczne róże wyglądają perfekcyjnie przez długi czas, nie tak jak prawdziwe kwiaty.

Flower Box Średni

Flower box średni – coś pomiędzy wszystkimi rozmiarami, ani za duży, ani za mały. Będzie świetnym wyborem, jako dodatek do innych prezentów. Wszystkie róże są poddane specjalnemu procesowi stabilizacji dzięki czemu nie wymagają dodatkowej pielęgnacji w tym wody i słońca.

Flower box duży

Flower box duży – największy dostępny rozmiar. Ta wersja robi naprawdę duże wrażenie. W tym pudełeczku ilość kwiatów jest już bardzo duża. Ten box sprawdzi się na duże większe przyjęcia, np. ceremonię weselną, jak prezent dla pary młodej. Flower box duży gwarantuje piękny wygląd.

Na jaką okazję flower box?

Flower box oraz róże wieczne to połączenie na bardzo oryginalny prezent, który minionymi czasy cieszy się coraz większym powodzeniem. Jeśli chcesz kogoś zaskoczyć to wybierz właśnie ten upominek. Flower box sprawdzi się na okazje takie, jak:

  • urodziny;
  • ślub;
  • komunia,
  • imieniny;
  • walentynki;
  • dzień kobiet;
  • dla współpracownika, który przechodzi na emeryturę

Tak naprawdę wszystko zależy od naszych potrzeb i tego, jakie mamy wymagania, co do prezentu, lecz ten byłby strzałem trafionym w dziesiątkę i z pewnością osoba obdarowywana byłaby zadowolona.

Pamiętaj każda kobieta kocha wieczne róże, które wyglądają perfekcyjnie!

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl