Gala KSW 54 w IPLA, Cyfrowy Polsat i PPV za 29 PLN. Już 29 sierpnia w warszawskim Global EXPO odbędzie się kolejna gala MMA spod szyldu KSW. Walką wieczoru będzie pojedynek w dywizji lekkiej Konfrontacji Sztuk Walki, w którym zmierzą się Mateusz Gamrot i Shamil Musaev. W pozostałych 7 walkach również nie zabraknie emocji, zaskakujących zwrotów akcji i MMA na najwyższym poziomie. Zamów dostęp do Gali KSW 54 już teraz za pośrednictwem serwisu IPLA czy Cyfrowego Polsatu.

8 emocjonujących walk w okrągłej klatce do obejrzenia online na platformie Ipla lub w Cyfrowy Polsat:

W walce wieczoru o mistrzowski pas kategorii lekkiej i jednocześnie najbardziej wyczekiwanym pojedynku w tym roku w Europie zmierzą się niepokonani: podwójny mistrz kategorii lekkiej i piórkowej – Mateusz „Gamer” Gamrot (16-0, 5 KO) i pochodzący z Rosji Shamil „Cichy Zabójca” Musaev (14-0, 8 KO). Po raz pierwszy w okrągłej klatce KSW wystąpią: były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej w boksie – Izuagbe „Izu” Ugonoh (0-0) oraz jego przeciwnik – potężny (190 cm i 120 kg) Francuz portugalskiego pochodzenia Quentin „Ruskov” Domingos (5-1, 4 KO). Po raz kolejny skrzyżują ze sobą rękawice: autor najszybszych nokautów w Polsce – Michał „Longer” Andryszczak (20-8, 13 KO) oraz jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA – Michał „Masakra” Kita (19-11-1, 11 KO). Autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji, Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO), spotka się z okupującym od lat czołowe miejsca w rankingu dywizji do 155 funtów – Marianem Ziółkowskim (21-7, 5 KO). Związany z KSW od początku kariery Paweł „Polski Orzeł” Polityło przywita w okrągłej klatce zawodnika z Rumunii – Bogdana Barbu (16-11, 8 KO). Kick-boxer oraz zawodnik MMA wagi lekkiej i piórkowej – Łukasz „Raju” Rajewski ((9-6, 5 KO) stanie naprzeciw utalentowanego Bartłomieja „Małpy” Kopery (9-5). Znany ze swoich umiejętności grapplerskich Adam Niedźwiedź (7-3, 1 KO) podejmie na KSW 54 niebezpiecznego stójkowicza, Kacpra Koziorzębskiego (6-2, 3 KO). Przedstawiciel sławnego rodu uderzaczy z Płocka – Sebastian Rajewski (8-5, 4 KO) zmierzy się z utytułowanym grapplerem – Armenem Stepanyanem (6-3, 3 KO).

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Oglądaj galę KSW 54 w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat - KSW 54

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu, odbierający sygnał za pomocą dekoderów satelitarnych (technologia IPTV) oraz telewizji internetowej (EVOBOX STREAM), będą mogli obejrzeć Galę KSW 54 w systemie PPV za jedyne 29 PLN. Zamówienia na dostęp do Gali KSW 54 można składać poprzez aplikację „Sklep” dostępną na dekoderze Cyfrowego Polsatu, a także za pomocą telefonicznego lub internetowego Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu.

Transmisja z KSW 54 online na platformie IPLA

IPLA - KSW 54 online

Galę KSW 54 online dostępną dla widzów wyłącznie w formie PPV, będzie można również obejrzeć na platformie IPLA. Internetowy serwis rozrywkowy IPLA dostępny jest pod adresem ipla.tv, za pomocą aplikacji IPLA na urządzeniach mobilnych z systemem Android czy za pośrednictwem Smart TV ( w wybranych urządzeniach) lub Apple TV. Transmisja z Gali KSW 54 będzie na żywo w formacie Full HD dla użytkowników znajdujących się na terenie Polski. Płatność za dostęp do serwisu IPLA i możliwość obejrzenia Gali KSW 54, można realizować drogą elektroniczną (przelew lub karta płatnicza).

Karta walk

Mateusz Gamrot vs Shamil Musaev – walka o pas w kategorii lekkiej

Izuagbe Ugonoh vs Quentin Domingos

Michał Andryszak vs Michał Kita

Maciej Kazieczko vs Marian Ziółkowski

Paweł Polityło vs Bogdan Barbu

Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kopera

Adam Niedźwiedź vs Kacper Koziorzębski

Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan