Gamionary – patent na Twój wolny czas

0

Gamionary to największy na świecie internetowy bank gier i zabaw oraz jedyna istniejąca platforma oferująca prosty w obsłudze system wyszukiwania konspektów aktywności przez pryzmat indywidualnych preferencji użytkownika. Strona powstała z myślą o internautach z całego świata.  Posłuży nie tylko nauczycielom, trenerom czy animatorom czasu wolnego, ale i rodzicom bądź młodzieży poszukującej sposobu na skuteczne zabicie nudy. Gamionary wspiera wszystkie osoby, które cenią sobie oszczędność czasu i pieniędzy, co więcej, inspiracje proponowane w ramach platformy niewątpliwie urozmaicą każde spotkanie towarzyskie oraz wpłyną pozytywnie na integrację grupy i zdrowie psychofizyczne uczestników zabawy. 

Platforma bazuje na innowacyjnym panelu wyszukiwania zawierającym kryteria, takie jak miejsce podejmowanej aktywności, posiadany sprzęt czy liczba i wiek uczestników zabawy. Systematycznie aktualizowany bank inspiracji obejmuje ponad tysiąc najróżniejszych gier i zabaw. Każdy koncept, który został opublikowany na stronie, reprezentuje estetyczna grafika lub przyjazny filmik instruktażowy oraz wyczerpujący opis aktywności. 

Szeroka gama funkcji

Internetowy projekt platformy ubiega się o status miejsca, w którym zgromadzona zostanie znaczna większość gier i zabaw opracowanych dotychczas w ramach książek lub w sieci. Gamionary proponuje również liczne autorskie pomysły, poza tym udostępnia przestrzeń na publikację materiałów przygotowanych przez użytkowników, wobec czego internauci mogą świetnie bawić się, walcząc o najwyższe miejsca w rankingach. 

Platforma zapewnia możliwość komponowania prywatnej bazy ulubionych aktywności. Treści Gamionary są aktualizowane w cotygodniowym interwale, dzięki czemu strona gwarantuje dostęp do najświeższych materiałów oraz inspiracji. Platforma dba również o stały kontakt ze swoimi użytkownikami, każdorazowo informując o publikacji nowych konspektów. Poza zoptymalizowaną przeglądarką strona oferuje także księgę gier i zabaw precyzyjnie uporządkowaną w ramach różnorodnych kategorii, takich jak gry towarzyskie, weselne czy edukacyjne. Plany rozwojowe Gamionary obejmują otwarcie sklepu, usprawnianie panelu wyszukiwania oraz publikację tematycznych playlist zawierających zestawy gier i zabaw.

Stale aktualizowane treści

Gamionary pozwala na budowanie prywatnej bazy gier i zabaw. Z uwagi na to zapewnia bezproblemowy powrót do ulubionych treści. Platforma jest aktualizowana co tydzień, toteż gwarantuje dostęp do materiałów opracowywanych i wyszukiwanych na bieżąco. Ponadto, zalogowani użytkownicy każdorazowo otrzymują informację o publikacji najnowszych treści. Poza dopracowaną przeglądarką, platforma oferuje również księgę gier i zabaw z podziałem na różnorodne kategorie. To właśnie tam użytkownik może odszukać inspiracje dostosowane do danej sytuacji oraz własnych preferencji. Aktywności zostały uporządkowane w ramach zakładek, takich jak gry towarzyskie, integracyjne, edukacyjne, terenowe, rodzinne, weselne czy poświęcone zajęciom z wychowania fizycznego. Gamionary to nie tylko skarbnica wartościowych pomysłów, ale i działania edukacyjne realizowane przy pomocy Facebooka oraz platformy YouTube. Z dnia na dzień publikowane są nowe nagrania, które mają na celu pomóc użytkownikom platformy w opanowaniu zasad poszczególnych rodzajów gier i zabaw. 

Gamionary zakłada nieustanny postęp w kierunku zwiększania swojej intuicyjności i atrakcyjności wizualnej. W planach na rozwój platformy widnieje sklep, lepsza optymalizacja panelu wyszukiwania, playlisty zawierające zestawy gier i zabaw poświęcone danej tematyce, a zwłaszcza rozszerzanie banku aktywności o nowe, innowacyjne treści. Kontakt pomiędzy administratorami platformy, a jej użytkownikami jest możliwy drogą mailową lub bezpośrednio przy pomocy konta użytkownika.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here