Garnitur biznesowy szyty na miarę i jego zalety

Kreowanie wizerunku firmy odbywa się między innymi poprzez dbanie o właściwy wygląd jej przedstawicieli. Z tych właśnie powodów posiadanie wytwornego garnituru w świecie biznesu jest tak niezwykle istotne. Udowodniono naukowo (badania naukowców z Princeton), że ubranie postrzegane przez obserwatora jako „bogatsze” – niezależnie od tego, czy jest to koszula, sweter czy t-shirt – prowadziło do wyższych ocen kompetencji osoby na zdjęciu. Z faktami naukowymi trudno dyskutować. Dobrze ubrany mężczyzna jest wizytówką reprezentowanej przez siebie firmy. Warto więc by owa „wizytówka” była najlepszej jakości. Należy wspomnieć, że skrojony pod potrzeby klienta garnitur daje gwarancję wygody i komfortu użytkowania, co również ma ogromny wpływ na autoprezentację jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur na miarę

Wybierając model w sklepie, nawet tym lepszym, oferującym towary z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować ubioru w sposób perfekcyjny. Najpewniej i tak czeka Was skorzystanie z usług krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. Warto podkreślić, że takie niewielkie poprawki czasem niekorzystnie wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się odpowiednio układać.

Standardowy krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze,jak ten uszyty z myślą o Waszej figurze. Garnitur szyty na miarę uwzględnia bowiem specyfikę budowy Waszego ciała. Ponadto zawsze istnieje możliwość, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w bardzo podobnym ubraniu (bo w danym sezonie modne są zwężane spodnie, więc w sklepach króluje ten fason). Może nie jest to faux pas, ale sprawi, że wasze poczujecie się niekomfortowo i mniej pewnie w danej sytuacji (czego z pewnością wolelibyście uniknąć).

Na wieczór natomiast warto wybrać coś mniej oczywistego niż garnitur. Smoking na miarę zakładamy wtedy, gdy na zaproszeniu widnieje adnotacja „black tie” (ang. czarny krawat). Wersją jeszcze bardziej elegancką jest „white tie” (ang. biały krawat), gdzie mężczyzn obowiązuje frak na miarę. Pozostaje jeszcze kwestia surduta na miarę. Ten element garderoby dziennej, czyli zakładamy go do g.18. Panowie decydują się na surdut najczęściej w wypadku ślubu, zastępując nim garnitur ślubny lub smoking ślubny.

Urok niepowtarzalności

Zamawiając garnitur szyty na miarę w Pracowni Krawieckiej macie gwarancję, że otrzymujecie unikalny produkt, który został spersonalizowany zgodnie z Waszymi wymaganiami. O całości często decydują detale. Ukryta kieszonka na cygaretki czy telefon ma wpływ na komfort noszenia takiego ubrania. Staje się ono wtedy czymś więcej niż tylko okryciem wierzchnim. Co warte dodania – macie również pewność, że zostanie uszyte z najwyższej jakości materiału, który sami wybierzecie. My ze swojej strony oczywiście służymy pomocą. Najczęściej więc polecamy tkaniny naturalne, ponieważ lepiej dostosowują się do sylwetki. Pozwalają na dobre przewietrzenie ciała. Taki garnitur to strój, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej pracowni krawieckiej oczekiwania i potrzeby klienta są na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Na co dzień skupiamy się na oczekiwaniach konkretnego człowieka i szyjemy jedyne w swoim rodzaju ubranie. Mamy świadomość, jak kluczowy w biznesie jest prestiżowy wygląd, dlatego oferowane przez nas modele są zawsze najwyższej jakości, aby mogły zadowolić klientów. Przez lata działalności zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez wielu przedstawicieli świata biznesu, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty na www.pracowniakrawiecka.com

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl