Gigi Hadid i Zayn Malik – ciąża, polityka i narodziny dziecka

0

Gigi Hadid (25 lat), która jakiś czas temu powitała na świat swoje pierwsze dziecko wraz z piosenkarzem Zaynem Malikiem, zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instragramie zdjęcie, gdzie uwagę zwraca doskonała figura modelki mimo niedawnego porodu.

Gigi Hadid i Zayn Malik – para z bajki?

Choć para poznała się 5 lat temu, ich związek dający pozory płomiennym hollywoodzkich romansem, był dość burzliwy. Oficjalnie rozstali ze sobą dwa razy, jednak czas pomiędzy rozstaniami również obfitował w kłótnie i nieporozumienia. Paparazzi wówczas niejednokrotnie wchodziło z butami w ich prywatne życie, nie szczędząc żądnym sensacji fanom soczystych newsów dotyczących tego, co dzieje się w sypialni pary show-biznesu. Ostatecznie jednak Gigi i Zayn postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę na poważny związek. Zaczęli się regularnie spotykać, a w kwietniu tego roku ogłosili światu na antenie popularnego amerykańskiego programu Jimmy’ego Fallona, że spodziewają się dziecka.

Ciąża Gigi Hadid

Gigi Hadid była wtedy w piątym miesiącu ciąży. Choć wydawało się, że fani będą towarzyszyć jej równie gorliwie w tym okresie, sama modelka chroniła swą prywatność w czasie ciąży, nie publikując relacji w mediach społecznościowych i unikając publicznych wystąpień. Poza obwieszczeniem światu dobrej nowiny o tym, że ona i Zayn Malik spodziewają się dziecka oraz udziałem w sesji ciążowej, Gigi Hadid z brzuszkiem w zasadzie pozostawała w ukryciu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

from about 27 wks 🥺💙 time flew

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Narodziny dziecka

Córeczka Gigi Hadid i Zayn Malik przyszła na świat we wrześniu. Młodzi rodzice skrzętnie dbają o jej przydatność i nie publikują żadnych zdjęć swojej pociechy. Nie ujawnili też do tej pory imienia córeczki. Jedyne zdjęcie, jakie udostępnili dla spragnionych fanów, to fotografia malutkiej rączki noworodka. 

Celebryci i polityka

Sześć tygodni po porodzie Gigi Hadid postanowiła zerwać zasłonę milczenia, prezentując perfekcyjną sylwetkę na swoim instagramowym koncie. Jednak nie zrobiła tego jedynie z czysto narcystycznych pobudek. Na zdjęciu modelka pozuje w czarnym T-shircie z jednoznacznym przekazem Vote (ang. głosuj). W ten sposób, znana ze swojego społecznego zaangażowania modelka, zachęca swoich rodaków do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich. Sama przyznała otwarcie, że oddała już swój głos i ma nadzieję, że będzie miała wpływ na przyszłość swojego narodu.

Zdjęcia Gigi Hadid na Instagram

W czasie ciąży [Instagram]:

Wyświetl ten post na Instagramie.

33 weeks ♡

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

Po porodzie [Instagram]:

tagi: gigi hadid, gigi hadid instagram, gigi insta

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here