Peter Claffey i Dexter Sol Ansell wystąpią w serialu produkcji HBO Original „A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight„. Claffey wcieli się w rolę Dunka, a Ansell zagra Jajo.

Sto lat przed wydarzeniami z „Gry o tron” dwóch nietypowych bohaterów wędruje po Westeros… młody, naiwny, ale odważny rycerz, ser Duncan Wysoki (Claffey) i jego drobny giermek, Jajo (Ansell). Akcja rozgrywa się w czasach, gdy ród Targaryenów wciąż zasiada na Żelaznym Tronie, a pamięć o ostatnim smoku jest wciąż żywa. Dwójkę niezwykłych przyjaciół czekają niebezpieczne wyzwania i zaskakujący wrogowie.

Peter Claffey jest aktorem i byłym graczem drużyny Connacht Rugby, który ma na swoim koncie role w serialach „Siostry na zabój” i „Wreck”. Nadchodzące projekty Claffeya obejmują rolę u boku Cilliana Murphy’ego w filmie „Small Things Like These” oraz w trzecim sezonie serialu „Wikingowie: Walhalla”.

Dexter Sol Ansell rozpoczął karierę aktorską w wieku czterech lat w serialu „Emmerdale” (2019). Od tego czasu Ansell zagrał w serialu „Kukułki z Midwich” oraz w filmie „Święta na Jemiołowej Farmie”. Ostatnio Ansell wcielił się w postać młodego Coriolanusa Snowa w filmie „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”. Nadchodzące projekty Ansella obejmują takie produkcje jak: „Here”, „The Moor”, „Hullraisers” oraz „Robin and The Hood”.

Twórcy: Scenarzyści i producenci wykonawczy: George R.R. Martin i Ira Parker. Producenci wykonawczy: Ryan Condal, Vince Gerardis oraz  Owen Harris i Sarah Bradshaw.