Grupa Filmowa Darwin i Player wchodzą we współpracę kontentową

Grupa Filmowa Darwin i Player wchodzą we współpracę kontentową. Od 8 kwietnia do serwisu dołączyły najgłośniejsze tytuły z portfolio popularnych youtuberów, m.in. „Trylogia Elfów”, „Byli sobie ludzie”, „Wujek Chip” czy „Jaś i Małgosia”. W tym roku powstała także zupełnie nowa seria „Misja”, będąca najmłodszym wspólnym projektem G.F.D. i platformy player.pl. Premiera już za kilka tygodni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Planete+ Kwiecień miesiącem Ziemi. Zobacz co nowego w kanale!

Po sukcesie „Wielkich teorii Darwina” Player i Grupa Filmowa Darwin postanowiły ponownie połączyć swoje siły. Pierwszym krokiem w ramach partnerstwa jest dołączenie kolekcji tytułów autorstwa „Darwinów” do biblioteki Playera. Już teraz na wszystkich użytkowników czekają najpopularniejsze seriale i filmy, które od lat podbijają serca młodego pokolenia w Polsce. A teraz będą miały okazję dać się poznać szerszej widowni. Wśród pozycji, które dołączyły do Playera nalezą: „Trylogia elfów”, „Historia Słowackiego”, „Bajki Darwina” i „Byli sobie ludzie” oraz filmy: „Wujek Chip”, „Gwiezdny Szeryf 1&2”, „Adaś Niezgódka vs Rzeczywistość”, „Miłujcie się” i „Jaś i Małgosia”.

Kilka lat temu wraz z „Darwinowcami” stworzyliśmy serię komediową „Wielkie teorie Darwina”, które trafiły w gusta naszych użytkowników. Tym bardziej cieszę się, że pozostałe tytuły tych popularnych twórców internetowych dołączyły do biblioteki Playera. To także kolejne treści, które prosto z youtube’a trafiają do naszego serwisu, przez co dostępne są jeszcze szerszej publiczności. Dla wszystkich fanów humoru „Darwinowców” i naszych klientów mamy jeszcze jedną niespodziankę – wspólny projekt pod szyldem Player Original „Misja”, który już za kilka tygodni będzie miał swoją premierę na player.pl”

– mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Misja”, czyli kosmiczna seria humorystyczna, jakiej jeszcze nie było, to wspólny projekt Grupy Filmowej Darwin i Playera. Tytuł zadebiutuje już wkrótce.

VOD to naturalny krok w rozwoju G.F.Darwin. Od lat marzymy o tworzeniu seriali i filmów, dlatego tak bardzo cieszymy się z możliwości wyprodukowania tej kosmicznej serii! Zespołowi Playera dziękujemy za zaufanie podobnie jak naszym patronom, którzy od lat wspierają nasze produkcje”

– mówią Marek Hucz i Jan Jurkowski założyciele Grupy Filmowej Darwin.

Grupa Filmowa Darwin to paczka przyjaciół-artystów, w skład której obecnie wchodzą Marek Hucz, Jan Jurkowski i Karol Pupiec. W 2012 r. na YT powstał kanał „Grupa Filmowa Darwin” tworzący humorystyczne wideo o różnej tematyce. Do dziś „Darwini” mają ponad 868 tys. subskrybentów i 156 milionów wyświetleń filmów.  

3 KOMENTARZE

  1. Player ma już potężną baze kontentu, do tego dochodzą kanały na żywo jak np. stacja HBO tvn24 itp. Za 4PLN miesięcznie warto

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here