Grzesznica (The Sinner) kultowy amerykański serial oparty na książce Grzesznica autorki Petra Hammesfahr wreszcie trafi na ekrany polskiej telewizji. Możemy spodziewać się go już 9 grudnia o godzinie 22:30 na antenie TVN 7.

Dzieło Dereka Simmondsa zasłynęło już na netflixie oraz dostało 11 różnych nominacji, w tym dwie do Złotych Globów, oraz jedną do Emmy. Już od grudnia będziemy  mogli oglądać 2 odcinki w każdą środę zupełnie za darmo.

Serial Grzesznica, o czym jest film? Krótka fabuła

Serial Grzesznica, to thriller opowiadający o kobiecie Cora Tannetti (Jessica Biel), która pewnego dnia w otoczeniu świadków, zadaję śmiertelny cios mężczyźnie. Mimo popełnienia zbrodni nie wie co nią kierowało, jednak nie zaprzecza dokonania tego morderstwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mroczne Materie (premiera HBO) serial, trylogia Philipa Pullmana

Kobieta jest żoną oraz matką, dlatego zamordowanie przypadkowego mężczyzny byłoby bezsensownym krokiem, który  odebrałby  jej wszystko. Czyn Cory sprawia, że jest ona w sytuacji bez wyjścia, ponieważ fakty dotyczące zbrodni zdają się  bezsporne.

Jednak detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman) zauważa więcej niż same fakty i stara się dotrzeć do prawdziwego źródła zbrodni badając przeszłość kobiety. Życie Cory skrywa różne tajemnice, tylko dalsze śledzenie historii pozwoli nam je odkryć.

Książka Grzesznica autorki Petra Hammesfahr podstawą do stworzenia dzieła

Serial został nakręcony na podstawie książki Petra Hammesfahr, więc warto jest też przeczytać samą książkę. Dobrym wyborem będzie obejrzenie serialu, a następnie przeczytanie książki i porównanie ich ze sobą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pisarze. Serial na krótko – wchodzi nowy sezon i to z nie byle kim!

Serial „Grzesznica” (The Sinner) – jak sama nazwa wskazuje – jest tytułem bardzo ogólnym, więc warto będzie wejść w tajniki tego thrillera i przekonać się na własne oczy, co dokładnie zaszło tego dnia, nie tylko na zewnątrz, ale również w głowie kobiety.

Emisja w TVN7! Czy serial można zobaczyć online?

Póki co serial dostępny jest wyłącznie w telewizji naziemnej, dlatego już 9 grudnia o godzinie 22:30 przełącz swój kanał na TVN7 i dowiedz się więcej o losach głównej bohaterki.

Źródło: TvTu.pl/TVN

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here