W poniedziałek, 16 sierpnia o godzinie 19:00 swoją premierę będzie miał nowy magazyn podsumowujący wydarzenia w lidze hiszpańskiej. „Hola La Liga” poprowadzą Tomasz Ćwiąkała i Łukasz Wiśniowski. Po zeszłorocznym debiucie programu „Jej Wysokość Premier League”, teraz przyszedł czas na magazyn poświęcony LaLiga Santader. Prowadzącymi będą eksperci od ligi hiszpańskiej – Tomasz Ćwiąkała oraz nowy nabytek redakcji sportowej CANAL+, Łukasz Wiśniowski. W inauguracyjnym programie oprócz skrótów z pierwszej kolejki ligi hiszpańskiej nie zabraknie również znakomitych gości związanych z LaLiga Santander.

Program Hola LaLiga

„Hola LaLiga” to kolejny po „Jej Wysokości Premier League” i „Wysokim Pressingu” program o charakterze informacyjno-publicystycznym. Zadbaliśmy o odpowiednią oprawę, oraz doskonale znanych szerszej widowni prowadzących – Tomasza Ćwiąkałę i Łukasza Wiśniowskiego. Będą fantastyczni goście, ciekawe polemiki, dużo informacji, komentarzy i analiz. Kibice LaLiga Santander będą bardzo zadowoleni z naszej nowej pozycji programowej.

– mówi Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.W programie nie zabraknie rozmów z obecnymi oraz byłymi zawodnikami LaLiga Santander, ale również z postaciami znanymi z polskich i europejskich boisk. Wśród ekspertów w programie znajdzie się m.in. były kapitan Piasta Gliwice – Gerard Badia. Kontrowersje sędziowskie omówi Eduardo Iturralde Gonzalez, były hiszpański sędzia międzynarodowy, który na swoim koncie ma między innymi występy w trzech El Clasico (1999, 2005 i 2010).  

Nowy program będzie transmitowany na antenie CANAL+ SPORT2 w poniedziałek o godzinie 19:00. Hola La Liga dostępne będzie również za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com).

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here