Hotel Paradise 3 sezon, to już pewne! Jeszcze nie skończyła się emisja 2 sezonu programu, a fani już gorączkowo zastanawiali się czy 3 sezon dojdzie do skutku. Otóż miłośnicy programu, mogą spać spokojnie! Hotel Paradise 3 z pewnością wystartuje. Reality-show stacji TVN, okazał się strzałem w dziesiątkę i już za sprawą pierwszego jak i wciąż trwającego drugiego sezonu, zyskało nie małą rzesze fanów, dlatego też nie mogąc ich zawieść stacja zdecydowała się na kontynuację.

Hotel Paradise 3 – kiedy startuję trzeci sezon programu TVN?

Zgodnie z tym co podaje serwis Wirtualnemedia.pl, klamka zapadła i 3 sezon Hotel Paradise, wystartuje, mimo komplikacji jakie wywołuje obecna sytuacja na świecie. Co więcej – castingi do 3 sezonu Hotel Paradise ruszyły już wczoraj, 20 października! Producenci nie zdradzają jeszcze szczegółów, jednak wiadomo, że premiery możemy się spodziewać w wiosennej ramówce 2021 roku w stacji TVN7 i na platformie Player.

Hotel Paradise 3 – jakich zmian możemy się spodziewać w trzeciej edycji realityshow?

Na całym świecie z powodu koronawirusa, plany związane z realizacją różnych filmowych, serialowych czy programowych produkcji, nieco musiały się zmienić. Niestety w Polsce, także wszyscy to odczuli, również producenci realityshow Hotel Pardise. Pod znakiem zapytania na początku stanął 2 sezon programu, jednak udało się go całkowicie zrealizować i obecnie jest wciąż emitowany. Mimo wszelkich niedogodności wywołanych pandemią stacja TVN zdecydowała się na kontynuacje. W 3 sezonie Hotel Paradise, możemy spodziewać się jednak pewnych zmian. Najprawdopodobniej zdjęcia jak i cały program nie będą kontynuowane na Bali, tak jak miało to miejsce w 2 poprzednich edycjach (producenci nie zdradzają jeszcze nowego miejsca). Jedno jest pewne – prowadzącą programu nadal pozostanie Klaudia El Dursi, która zaskarbiła sobie sympatię widzów. Z pewnością do realizacji kolejnego sezonu Hotel Pradise, producenci nie zapomną o bezbłędnym i rozbawiającego do łez – Pana Lektora.

Klaudia El Dursi
Prowadząca Hotel Paradise Klaudia El Dursi, fot.: Cezary Piwowarski/TVN

O czym jest program, gdzie można oglądać online?

Hotel Paradise to bez dwóch zdań format, którego do tej pory brakowało na polskim rynku. Realityshow powstało na licencji amerykańskiego programu Pardise Hotel. Zyskał on ogromną popularność na całym świecie. W samym USA odbyły się 3 edycje i aż 56 edycji  w 14 innych krajach. W programie jedenastu singli zakwaterowanych zostaje w luksusowym hotelu (dotychczas było to na Bali). Zadaniem uczestników jest pozostanie jak najdłużej na wyspie, w tym celu muszą oni dobrać się w pary. Osoba, która pary nie znajdzie odpada z programu.

Uczestnicy nie tylko łączą się w pary, ale także tworzą sojusz, czy knują intrygi. Aby nie było tak łatwo w miejsce osoby, która odpadnie będzie pojawiał się nowy singiel. W finale może znaleźć się tylko jedna para, która przechodzi tzw. test lojalnościowy, wygrywając miłość i 100 tysięcy do podziału na pół, lub całą kwotę jednak tylko dla jednej z osób. Test lojalnościowy wygląda następująco: para która zwyciężyła otrzymuje dwie złote kule , staje w odległości, naprzeciwko siebie, wraz z każdym krokiem nie tylko zbliżają się do siebie, ale  również rośnie kwota do wygrania. Uczestnicy mogą dojść do siebie co jest jednoznaczne z wybraniem miłości i wygraniem 100 tysięcy złotych na pół, lub mogą w dowolnym momencie zbić szklaną kule, co oznacza, że kwotę na której stanęło, otrzyma całą dla siebie, a ich partner odejdzie bez pieniędzy i miłości.

Wszystko o programie: Hotel Paradise Polska

Hotel Pardise jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 w TVN7. Program można także obejrzeć online na Player.pl. 

fot.: Cezary Piwowarski/TVN

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here