Hotel Paradise 3 już niebawem ponownie będzie przyciągał widzów przed telewizory. Wiemy już, kto pojawi się w programie emitowanym niezmiennie w TVN7. Kto pojawi się w hotelu? W jakich okolicznościach przyrody tym razem zamieszkają bohaterowie? I kiedy zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji Hotelu Paradise? Mamy dla Was odpowiedzi na te nurtujące pytania.

Hotel Paradise 3 Polska

Trwa wielkie odliczanie, bo Hotel Paradise wraca na antenę TVN7 jeszcze w lutym. Będzie to już trzecia edycja tego formatu cieszącego się niesłychaną popularnością wśród widzów. Jakie są zasady programu?

Główna zasada Hotelu Paradise mówi o tym, że mieszkańcy muszą zatrzymać przy sobie partnera. W tym celu stosują przeróżne chwyty, techniki uwodzenia, a nawet zawierają sojusze. Wszystko po to, by zakończyć tydzień z partnerem, a nie bez niego. Co ciekawe do grona uczestników co tydzień dołącza ktoś nowy. To burzy pozorny spokój i porządek. Wszystkie układy i relacje są zagrożone. Czy wygra prawdziwe uczucie, a może wyrachowany spryt i chęć na główną nagrodę? Kto zostanie w tym rajskim miejscu do końca, a kto odpadnie?

W roli prowadzącej pojawi się ponownie Klaudia El Dursi, która w swoich mediach społecznościowych pisała tak: ”Ekscytacja, lęk, radość, obawy i cała masa skrajnych emocji mi towarzyszy, ale wierze że dam radę i będzie cudownie”.

Hotel Paradise 3 uczestnicy

Produkcja programu dozuje emocję, na razie poprzez Instagram zdradzono jak nazywa się dwóch uczestników programu, którzy zameldują się w Hotelu jako pierwsi. To 24-letni Marcin Grajoszek z Opola, który jest dietetykiem, ale pracuje w modelingu. Drugi uczestnik to 26-letnia kelnerka Barbara Pędlowska z Gdańska. Uczestnicy programu ”Hotel Paradise”’ będą stosować wszystkie chwyty, by każdy kolejny tydzień kończyć w towarzystwie partnera.

Hotel Paradise 3 gdzie nagrywany był nowy sezon programu?

Tym razem Hotel Paradise nagrywano nie na Bali, a na afrykańskim Zanzibarze. Uczestnicy programu zamieszkają w luksusowej willi blisko oceanu. Zdjęcia z galerii aż zabierają dech w piersiach! Zobacz koniecznie!

Hotel Paradise 3 kiedy będzie premiera nowego sezonu i gdzie można obejrzeć

Coraz bliżej do startu programu! Pierwszy odcinek trzeciej edycji Hotelu Paradise zobaczymy w poniedziałek 22 lutego o 20.30, oczywiście na antenie TVN7. Dodatkowe materiały bonusowe z programu do zobaczenia w player.pl .

Hotel Paradise 3 zwiastun

Hotel Paradise 3 Oto raj

Piosenka tytułową trzeciej edycji Hotelu Paradise jest „Oto raj„. Wykonuje ją Sonia Szklankowska, finalistka drugiej edycji programu. Zobaczcie teledysk!

5 KOMENTARZE

  1. Oby poziom był przynajmniej równy od pozostałych dwóch sezonów. Im więcej, tym jakość nie ta a tutaj mamy jeszcze zapowiadane pewne zasady co do programu o czym się już dowiemy w przyszłym tygodniu. Program jest genialny i oby tak zostało