Hotel Paradise 3 – pierwsze zdjęcia z raju Zanzibar od prowadzącej!

Hotel Paradise 3 będzie nagrywany w niezwykle cudownym i fantastycznym miejscu! Prawdopodobnie będzie to Zanzibar – piękna wyspa w Tanzanii. Modelka i prowadząca program – Klaudia el Dursi – zamieściła na swoim instagram post, w którym zdradziła w formie zdjęciowej szczegóły dotyczące lokalizacji kolejnej edycji. Tym razem uczestniczy programu będą rywalizować w naprawdę zjawiskowym i wyjątkowym plenerze!

Hotel Paradise 3 – co wiadomo na temat kolejnego sezonu?

Program „Hotel Paradise” zaskarbił sobie serca wielu widzów i z marszu stał się prawdziwym przebojem stacji TVN7. Zmagania uczestników śledzi już spora rzesza fanów, którzy z zaciekawieniem oczekują na zwycięską parę. Wydarzenia na Bali z poprzedniego sezonu, zaserwowały oglądającym sporą dawkę rozrywki, intryg i zaskakujących zwrotów akcji. Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się kontynuować serię o miłosnych perypetiach singli. Wiosną rusza kolejna edycja Hotelu Paradise. Modelka Klaudia el Dursi za pośrednictwem instagrama zdradziła miejsce w jakim kręcony będzie nowy sezon programu! 

Gdzie będzie nagrywany Hotel Paradise 3? W Zanzibarto fantastyczna wyspa w Tanzanii!

Na instagramie prowadzącej pojawiło się zdjęcie, przedstawiające prawdziwie rajski i zjawiskowy krajobraz przypominający ZanzibarWyspa w Tanzanii! To prawdopodobnie tam nagrywany jest 3 sezon „Hotel Paradise„.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hotel Paradise 3 – kolejne zdjęcia z rajskiego Zanzibaru

Twórcy zrezygnowali z realizowania show na wyspie Bali, ale prawdopodobny Zanzibar to naprawdę wspaniałe i niezwykle urokliwe miejsce, które możemy zobaczyć na instagramie Klaudii el Dursi! Choć modelka nie podała więcej szczegółów dotyczących miejscowości i nowej edycji, to wszystkiego będziemy mogli się dowiedzieć już na początku marca!

ZDJĘCIA Z REALIZACJI PROGRAMU

Podoba Wam się nowy raj?

Fot.: Instagram/Klaudia El Dursi

9 KOMENTARZE

    • Na pewno nie w tym roku przez ten burdel z 2020 roku. Chociaz inne kraje robia (Holandia), to my jestesmy raczej zacofani w produkcjach na zywo ktore trwaja te 3 miesiace. Na pocieszenie – nadzieja umeira ostatnia