Hotel Vidago Palace to nowy, kostiumowy miniserial produkcji portugalsko-hiszpańskiej. Telewizja TVP2 zaprasza na emisje miniserialu, która rozpocznie się od 19 a zakończy 26 stycznia. Godzina emisji 21:50 od poniedziałku do piątku.

O czym opowiada serial Hotel Vidago Palace

Akcja serialu toczy się w latach 30. XX wieku, w eleganckim hotelu Vidago Palace w Portugalii, tuż przy granicy z Hiszpanią. Właśnie tam, rozgrywa się historia miłości Carloty (Mikaela Lupu), córki hrabiów Vimieiro i narzeczonej Césara da Silva (Pedro Barroso) i młodego pracownika hotelu – Pedro (David Seijo).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lepsza połowa – premiera drugiego sezonu na VOD i w TVP2

Piękna hrabina Carlota Vimieiro jest zaręczona z Césarem, majętnym potomkiem portugalskich emigrantów. Arystokratyczna rodzina, choć prowadzi na pozór wystawne życie, tak naprawdę potrzebuje pieniędzy. Carlota zgadza się związać swoją przyszłość z Césarem. Wszystko się jednak zmienia gdy poznaje Pedro – młodego pracownika hotelu, który okazuje się odważnym buntownikiem, walczącym o ich miłość. Historia Carloty i Pedra, to opowieść o sile uczucia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Królowa piękności – serial TVP2 na zimowe wieczory

Wydarzenia, o których mowa w serialu mają miejsce w sierpniu 1936 roku, tuż po wybuchu hiszpańskiej wojny domowej i inauguracji Igrzysk Olimpijskich w Berlinie.

Obsada

Autorem scenariusza i reżyserem serialu jest Henrique Oliveira. W obsadzie wystąpili także: Anabela Teixeira (Lívia de Vimieiro), Margarida Marinho (Benvinda da Silva), João Didelet (Bonifácio da Silva), Marcantonio Del Carlo (Martim de Vimieiro), Beatriz Barosa (São da Silva), Custódia Gallego (Cremilde) i Sérgio Praia (Lopes).

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here