Irina Shayk pozuje w bikini. Zobacz zdjęcia z Instagram

0

Irina Shayk (34 lata), ponownie zaskakuje swoją urodą. Zapozowała w niezwykle odważnej sesji zdjęciowej dla najnowszego numeru Vogue, promując nowe produkty Versace. Tematem przewodnim magazynu jest „publiczne versus prywatne”. Na zdjęciach króluje charakterystyczny styl włoskiego domu mody, czyli złote wzory i stylowe meble, a w centrum znajduje się zjawiskowe ciało modelki.

Irina Shayk i Cristiano Ronaldo oraz Bradley Cooper

Długoletnie związki Iriny (m.in z Cristiano Ronaldo) nie skończyły się najlepiej. Po burzliwych rozstaniach Irina Shayk nie wydaje się szukać nowego partnera, jednak była widziana ponownie z Bradleyem Cooperem. Razem z córką, Lee De Seine, wyglądali na szczęśliwych. Modelka korzysta z życia pełną parą, pozując nago do Vouge Czechoslovakia. Na zdjęciu okładkowym przestawia kolekcje dodatków do wnętrz projektu Donatelli Versace. Główną rolę gra nagie ciało Iriny, które jest zakryte w strategicznych miejscach dekoracyjnymi kafelkami.

Irina Shayk w bikini pokazuje swoje wdzięki

Irina Shayk niedawno powróciła do modelingowego biznesu. Na początku wzięła udział w sesji dla H&M w Mediolanie. Później rozkręciła się i zapozowała nago w 23 numerze Vogue. Oprócz odważnej sesyjki okładkowej w środku magazynu znajdują się zdjęcia modelki w mocno wyciętym bikini. Zdjęcia zrobili uzdolnieni  Luca i Alessandro Morelli. Irina Shayk w bikini prezentuje płaszcz zaprojektowany przez Versace i oryginalne szpilki, leżąc na bogato zdobionej kanapie. Całe zdjęcie dopełnia piękna twarz modelki, podkreślona naturalnym makijażem.

Sesja foto prosto z Instagram

Instagram 02/11/20

Instagram 28/10/20

Wyświetl ten post na Instagramie.

💎

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)

Instagram 21/10/20

Tagi: irina swank, irina shayk instagram, insta

Źródło: TvTu.pl
Fot.: Danilo Lauria

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here