It’s my life! To moje życie to nowy program, który już od 1 września będziemy mogli oglądać na antenie TTV. Premierowe odcinki będą emitowane po dwa w każdy wtorek o godz. 22:00. A na czym polega idea tego reality show? Otóż pięć osób, które dotąd nie żyło na własny rachunek, musi się tego nauczyć. Warunki ku temu będą jednak specyficzne: choć nigdy wcześniej się nie widzieli, muszą teraz zamieszkać wspólnie w wynajmowanym w Krakowie mieszkaniu. Mają zacząć dorosłe życie, dzieląc ze sobą obowiązki i partycypując w kosztach utrzymania. Czy to im się uda?

Źródło: TVN

Kim są uczestnicy programu reality-show TTV „It’s my life! To moje życie?”

Z różnych pobudek trafili do tego programu: jedni chcieli wyrwać się spod kontroli rodziców i zacząć samemu się utrzymywać, drudzy zawitali tu w poszukiwaniu pracy, aby mieć pieniądze na własne potrzeby. Łączy ich to, że każdy potrzebował zmiany w życiu. Przyjechali teraz do Krakowa, miasta ogromnych możliwości zawodowych, ale i pokus – to przecież też miejsce knajp i studenckich imprez.

Zamieszkując razem, będą mieli wspólną kuchnię i łazienkę. Każdy dostanie na start zastrzyk gotówki odpowiadający pensji minimalnej i z tego będzie musiał opłacić kaucję i czynsz za mieszkanie. Muszą się dogadać w kwestii obowiązków i finansów. Kamery będą im towarzyszyły w codziennych zmaganiach, zarejestrują, jak budzą się, uprawiają sport, robią zakupy, spotykają się z partnerem czy odbywają rozmowę kwalifikacyjną. Mogą ich przy tym odwiedzać dotychczasowi znajomi, nowo poznane osoby, a także rodzina. Każdy uczestnik może też w dowolnym momencie się wyprowadzić. Formuła programu przewiduje, że po miesiącu muszą zadecydować, czy chcą nadal ze sobą mieszkać. 

O samych uczestnikach

Arek, 23 lata, Nowy Tomyśl

Arek jest na życiowym zakręcie. Właśnie skończył stosunki międzynarodowe, na co dzień pracował jako kelner w jednej z poznańskich restauracji. Niedawno wrócił do Polski z 12-letniej emigracji w Londynie. W Polsce chłopak mieszkał sam, w starym i zaniedbanym mieszkaniu komunalnym po rodzicach. Kocha zwierzęta – często im pomaga jako wolontariusz w schroniskach dla psów.  Arek jest ambitny i szczery do bólu. Jego słowa mogą zaboleć, ale nigdy nie będą kłamstwem. Do Krakowa chce się przeprowadzić, by znaleźć pracę swoich marzeń. Czy znajdzie tam posadę inną niż w gastronomii?

Mateusz, 21 lat, Racibórz

Mateusz to prawdziwy bad boy. Ostatnie dwa lata spędził w zakładzie poprawczym. Teraz chce wrócić do normalnego życia – praca, kontakty towarzyskie, może jakaś dziewczyna? Chłopak jest singlem, jego niegrzeczny charakter i nieciekawa przeszłość nie jest wabikiem na kobiety. Mateusz kocha siłownię, spędza na niej każdą wolną chwilę. Oprócz tego trochę rapuje – o życiu, o niespełnionych miłościach, o Polsce. Chłopak ma władczy charakter, jest liderem w grupie i wcale tego nie ukrywa. W Krakowie będzie szukał pracy, miłości i „nowego” siebie.

Alona, 28 lat, Kraków

Alona pochodzi z Mińska, z Białorusi. Do Krakowa przeprowadziła się kilka lat temu, na studia. Kocha luksus, bo do takiego stanu rzeczy została przyzwyczajona, uwielbia zakupy i randki z prawdziwymi przystojniakami. Dziewczyna wie, czego chce i jak to dostać. Jest przebojowa, a w trudnych sytuacjach radzi sobie…flirtem. Alona w programie widzi szansę na usamodzielnienie się – chce w końcu zarabiać swoje własne pieniądze. Doświadczenie, które zdobędzie chce przekuć na powstanie własnego biznesu.

Patryk, 25 lat, Bytom

Patryk pochodzi z Bytomia, gdzie mieszkał z rodzicami praktycznie całe swoje życie. Do Krakowa przyjechał podczas pandemii, do swojej dziewczyny Justyny. Miał być na chwilę, został, póki co na zawsze. Chłopak z zawodu jest technikiem masażystą. Do tej pory pracował między innymi w hurtowni z alkoholami czy jako instruktor w parku trampolin. W wolnym czasie spełnia się w roli TikTokera, gdzie ma już niemałe grono swoich fanów (prawie 900 tysięcy obserwujących). Ze swoją dziewczyną, Justyną są już prawie rok, poznali się na imprezie w klubie.

Justyna, 19 lat, Kraków

Justyna pochodzi z Krakowa. Do tej pory mieszkała z mamą i jej partnerem, ale odkąd przyjechał Patryk zamieszkali w małej kawalerce jej wujka. Dziewczyna w tym roku napisała maturę, a od października ma zamiar uczyć się w szkole policealnej na kierunku kosmetologii. Poza tym chce zrobić kurs manicure i w przyszłości otworzyć własny salon kosmetyczny. Jest nieśmiała, nie lubi narzucać swojego zdania, to delikatna i subtelna osoba. W programie Justyna i Patryk zbierają pieniądze na swój wyjazd do Francji na winobranie.

Galerie zdjęć z planu

Zdjęcia uczestników It’s my life! To moje życie
14434207_it-s-my-life-to-moje-zycie-ttv_ORIGINAL
« 1 z 26 »

Fot. TVN/Iza Grzybowska June Productions i Kris Barvsson/TTV

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here