Poranki z „Dzień Dobry TVN” są jak spotkania w gronie przyjaciół. Wspólna kawa, rozmowy, ciekawe tematy, porady. Tak wygląda idealny początek dnia. W doskonałym towarzystwie, bez pośpiechu. Codzienna porcja pozytywnej energii, najważniejszych informacji, inspirujących historii i prowadzący, dla których to właśnie widzowie są najważniejsi. Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak niezmiennie zapraszają do wspólnego spędzania poranków. Emisja codziennie od 8:30 na antenie TVN.

Dlaczego „Dzień Dobry TVN” to ulubiony poranny program widzów? To idealne połączenie rozrywki, informacji, angażujących tematów i rozmów z wyjątkowymi gośćmi. Prognozy pogody, przeglądy prasy, informacje o show-biznesie, kącik kulinarny, występy muzyczne – to stałe elementy programu. Wiosną kontynuowane będą ulubione cykle widzów, pojawi się również akcja specjalna przygotowana z myślą o wszystkich miłośnikach gotowania.

„W marcu jak w garcu” to nowy cykl „Dzień Dobry TVN”. Cały miesiąc poświęcony będzie zagadnieniom i zabawom kulinarnym z widzami. Jakie są ich ulubione i sprawdzone przepisy? Skąd czerpią inspiracje? Wspólnie z prowadzącymi i zaproszonymi gośćmi przypomnimy i odkryjemy na nowo kuchnie naszych babć, regionalne smaki, przepisy z całego świata. Kucharze, którzy zwykle przygotowują rozmaite dania w studiu „Dzień Dobry TVN” tym razem spotkają się z widzami w ich domach, by wspólnie przygotowywać ich ulubione potrawy. W studiu gotować będą nie tylko profesjonaliści, ale również prowadzący. Czy poradzą sobie z czekającymi na nich kulinarnymi wyzwaniami? Do ich dyspozycji będą ich własne sprawdzone przepisy, ale przede wszystkim te nadesłane przez widzów. To nie wszystko! Na koniec miesiąca, podczas wielkiego finału akcji, Dorota Wellman zaprosi do wspólnego gotowania trzy osoby.  

Wśród kontynuacji znajdą się również „Rozmowy Dzień Doby TVN”. To wyjątkowe spotkania, podczas których goście opowiadają o własnych dokonaniach, doświadczeniach, spojrzeniu na rzeczywistość. Bohaterami tego cyklu są postacie ze świata polityki, kultury, nauki, sportu. Wywiady przeprowadzają prowadzący „Dzień Dobry TVN”. Do tej pory wśród gości znaleźli się Lech Wałęsa, Szymon Marciniak oraz Jan Englert. Z postaciami świata filmu i teatru będzie spotykać się Kinga Burzyńska w kontynuacji cyklu „Światła na..”. Aktorzy, reżyserzy, producenci odkrywają w nim kulisy swojej pracy, przedstawiają osoby i miejsca, które ukształtowały ich jako twórców. Marzena Figiel – Strzała w „Dzieciach świata” przybliżać będzie codzienne życie najmłodszych z odległych zakątków świata. Dzięki Michałowi Cessanisowi („Do zobaczenia z Cessanisem”) widzowie poznają miejsca, które warto odwiedzić – zarówno te dobrze znane turystom jak i te, które dopiero czekają na odkrycie. Podczas swoich podróży Mikołaj Rey („Rey smakuje”) zaprezentuje ciekawostki kulinarne z różnych regionów Polski. Zagadnienia związana ze zdrowiem będą tematem nowych odcinków „Bez tabu o zdrowiu”, cyklu w którym Agata Młynarska rozmawia ze specjalistami i autorytetami medycznymi, by dostarczyć widzom aktualnych informacji, ale też obalić mity na temat dolegliwości, chorób i sposobów ich leczenia. Niezwykle przydatny okaże się cykl „oszczędzaMY”, w którym eksperci podpowiedzą jak rozsądnie zarządzać finansami. Ula Chincz w „odgracaMY” podzieli się cennymi radami na temat tego jak w prosty i szybki sposób okiełznać bałagan. Kasia Jaroszyńska w „Odpicowanych wnętrzach” zaprezentuje inspirujące przestrzenie i ich pomysłodawców. Mikołaj Kawecki dostarczy najnowszych informacji o nowinkach technologicznych, ale też podzieli się wiedzą na temat tego jak w bezpieczny sposób z nich korzystać.

W ramach akcji „Widzimy się” prowadzący będą odwiedzać miejscowości w całej Polsce. Spotkają się z widzami, dowiedzą się z czego lokalne społeczności są szczególnie dumne, jakie atrakcje swojego regionu polecają i czym ich mieszkańcy zajmują się na co dzień. Już 8 marca Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik pojawią się w Kutnie.