Jak obstawiać skoki narciarskie w sezonie 2022/23?

Skoki narciarskie od wielu lat cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Pierwsze na tak szeroką skalę sukcesy Adama Małysza spowodowały, że skoki stały się kolejnym „sportem narodowym„, przy czym – choćby w porównaniu do piłki nożnej – z realnymi sukcesami na najwyższym światowym poziomie. Wzrost zainteresowania tą dyscypliną widać było nie tylko na skoczniach, gdzie na całym świecie zaczęli się pojawiać polscy, żywiołowo reagujący kibice, ale i w rekordach oglądalności transmisji telewizyjnych z konkursów. A tam gdzie emocje z kibicowania, tam też emocje obstawiania skoków narciarskich. Gdzie najlepiej obstawiać i jak typować skoki narciarskie, żeby wygrać? Sprawdź, co oferuje Fortuna!

Fortuna i skoki narciarskie – bukmacher z notą 20.0

Po pierwszym konkursie skoków narciarskich FIS, który zainaugurował nowy sezon 2022/2023, polskim kibicom na nowo zaczęły bić szybciej serca, zwłaszcza po przeciętnym zeszłym sezonie. Sprawił to sukces Dawida Kubackiego i niezłe skoki pozostałych członków polskiej ekipy. Wraz z emocjami kibiców równie szybko rośnie zainteresowanie skokami narciarskimi u bukmacherów. Możliwość wygrania dodatkowych środków za poprawne typy, to rozrywka na najwyższym poziomie, zwłaszcza że jest to sport stosunkowo nieprzewidywalny ze względu na warunki atmosferyczne. Gdzie typować skoki narciarskie? Najlepiej wybrać ofertę gry u legalnego bukmachera, który doskonale rozumie ideę tego sportu. A jeśli do tego umożliwia obstawianie wielu ciekawych typów po bardzo atrakcyjnych kursach, to mamy przepis na topowego bukmachera skoków narciarskich. Takim bukmacherem z notą 20.0 jest Fortuna. Sprawdź sam: https://www.efortuna.pl/zaklady-bukmacherskie/skoki-narciarskie.

Obstawianie skoków narciarskich w Fortunie – typy i kursy

Dlaczego to właśnie na Fortunę warto postawić i typować skoki narciarskie u tego buka? Najważniejszym powodem jest możliwość typowania skoków narciarskich organizowanych w ramach wszystkich konkursów sezonu zimowego, letniego Grand Prix, a także w szeregu innych imprez o randze mistrzowskiej, jak mistrzostwa świata czy Igrzyska Olimpijskie. Dzięki temu stale możesz śledzić poczynania skoczków z poszczególnych reprezentacji i skuteczniej obstawiać związane ze skokami wydarzenia. Co do wydarzeń, to w Fortunie możesz liczyć na atrakcyjną, bardzo szeroką ofertę różnych, dostępnych do obstawiania typów. I tak np. możesz typować skoki narciarskie ze wskazaniem miejsc, lub przedziałów miejsc, które zajmą poszczególni zawodnicy, i to zarówno w konkursach głównych, jak i przykładowo w prologach. Oczywiście im węższy typowany zakres miejsc, tym wyższy kurs takiego scenariusza i szansa na znacznie wyższą wygraną. Można też typować wirtualne pojedynki poszczególnych zawodników, czy też, kto będzie najlepszy w ramach swojej reprezentacji.

Jak typować skoki narciarskie z Fortuną?

Żeby zwiększyć szanse na wygraną w obstawianiu skoków narciarskich, to zdecydowanie należy się do gry odpowiednio przygotować. Ważne będzie nie tylko śledzenie i analiza poczynań zawodników z poprzednich konkursów, ale także obserwowanie, jak sobie radzą w seriach treningowych. Ważne też mogą się okazać doniesienia z obozów przygotowawczych, czy nawet prognozy pogody na zbliżający się konkurs, bowiem dynamiczna aura może znacznie zwiększyć losowość przebiegu konkursu. Zawsze też należy obstawiać skoki narciarskie bez emocji, które mogą wpłynąć na obiektywizm oceny szans poszczególnych zawodników. Pamiętaj też, że obstawiając z Fortuną skoki narciarskie – bukmacherem, który tak dobrze rozumie tę dyscyplinę, zyskujesz też możliwość podbijania kursów atrakcyjnymi promocjami, co może pozwolić Ci wygrać jeszcze więcej.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl