Jak się pozbyć moli z domu?

Mole znacząco uprzykrzają życie, nie tylko w garderobie, ale także w kuchennych szafkach. Swoimi odchodami zanieczyszczają mąki, kasze, makarony i inne produkty znajdujące się w kuchni. Niszczą ubrania i uprzykrzają życie, latając po mieszkaniu. Są nieuchwytne i ciężko się ich pozbyć. Jeżeli masz problem z molami, to świetnie trafiłeś! Pozbądź się szkodników na zawsze!

Pozbądź się moli spożywczych

Odchody moli i larwy mogą znajdować się w produktach sypkich – kaszach, ryżu czy mące. Jeżeli zdążyły już złożyć jaja, to konieczne będzie gruntowne sprzątanie całej kuchni, łącznie z każdym centymetrem szafki czy szuflady. Zanieczyszczone odchodami owadów produkty należy wyrzucić, a pojemniki dokładnie wymyć, najlepiej w zmywarce. Nowe produkty przesyp do przezroczystych, szczelnych pojemników. Zanim ponownie umieścisz jedzenie w szafkach, przetrzyj powierzchnie roztworem wody z octem. Następnie umieść w szafce dedykowane pułapki na mole. Są estetyczne i bezpieczne dla człowieka. Owad przykleja się do niej, dzięki czemu możesz je usunąć. Innym rozwiązaniem jest dedykowany płyn. Zawiera substancje owadobójcze, oparte o naturalne u bezpieczne składniki. Dzięki tym produktom zwalczanie moli jest skuteczniejsze i pozwala się pozbyć tych szkodników.

Usuń mole ubraniowe

W szafie świetnie sprawdzą się produkty, które są praktyczne w użyciu, a także nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Mole ubraniowe nie lubią zapachu lawendy, dlatego warto zawiesić specjalne woreczki z tą rośliną. Skutecznie chronią ubrania, szczególnie z wełny i włókien mieszanych. Możesz umieścić je we wnętrzu szuflad, w garderobie, czy nawet w szafce z butami. Produkty te zwalczają dorosłe owady, a także ich jaja czy larwy. Skutecznie zapobiegają również rozwojowi nowych okazów. W sklepie Kolorowy Koszyk znajdziesz wysokiej jakości preparaty, które idealnie sprawdzą się w każdej szafie.

Pozbądź się innych szkodników

W domu czy w ogrodzie często pojawiają się inne szkodniki. Słodkie produkty przyciągają mrówki. Z pomocą odpowiedniej trutki możesz zlikwidować problem. Wydajne produkty wystarczą na cały okres, w którym zmagasz się z problemem. W sklepie internetowym znajdziesz preparaty na mrówki, dzięki czemu pozbędziesz się szkodników z domu. Masz problem z pojawiającymi się okresowo szczurami lub myszami? Odpowiednie środki na gryzonie pozwalają skutecznie pozbyć się niechcianych gości. Dzięki nim w humanitarny sposób można usunąć gryzonie. Wszystkie produkty zostały zapakowane w szczelnych opakowaniach, a także ekonomicznych pojemnościach.

Problem moli w domu lub innych szkodników z pewnością jest kłopotliwy. Warto postawić na sprawdzone metody walki z nimi. Postaw na jakościowe rozwiązania do swojego domu lub ogrodu. Pamiętaj, by regularnie czyścić i przeglądać szafki, a także kosze na śmieci. Dzięki odpowiedniej higienie i czystości możesz zapobiec pojawieniu się kolejnych niechcianych lokatorów.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl